Funkmaster Flex

Funkmaster Flex

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2017-05-12 15:00 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 17)

Początek maja przyniósł środowisku hip-hopowemu sporą dawkę emocji, otwierając na nowo temat zgrzytu na linii 2Pac - The Notorious B.I.G. Wszystko za sprawą nowojorskiego producenta i radiowca, Funkmastera Flexa, który za pośrednictwem mediów społecznościowych przedstawił swoją opinię na temat przebiegu wydarzeń słynnej strzelaniny w Quad Studios z 1994 roku oraz zamachu na życie Biggiego w Los Angeles trzy lata później. Słowa Flexa spotkały się ze zmasowaną krytyką wielu prominentnych osób.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-01-17 13:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Robi się gorąco w Nowym Jorku. Najpierw Jaya Z ostro zaatakował w audycji legendarny Funkmaster Flex, a następnie swoje trzy grosze dorzucili Cam'Ron i Jim Jones, atakując go już na bicie...

dodano: 2013-05-09 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Joell Ortiz - Roll Deep [Official Video]

O nowej taśmie Funkmastera Flexa dopiero co Wam pisaliśmy a teraz otrzymujemy klip do pochodzącego z niej numeru Joella Ortiza. I jak, Slaughterhouse'owy wyjadacz jest w formie?

dodano: 2013-04-22 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

To, że Funkmaster Flex jest królem mixtape game wiadomo od jakichś dwudziestu paru lat. 44-letni DJ związany ze znaną na całym Świecie stacją Hot 97 postanowił potwierdzić to w 2013 roku. A jak potwierdzać coś takiego to wiadomo, że z odpowiednim rozmachem. Prezentowaliśmy wam już dwa numeru z "Who You Mad At? Me Or Yourself", ale nawet rewelacyjny track Kendricka Lamara to tylko wierzchołek góry lodowej, którą jest ta taśma. Mamy tutaj zarówno niepublikowany (świetny!) numer J.Cole'a, Joeya Bada$$a na bicie Alchemista, A$AP Rockyego z nowym sztosem, wspólny numer Popcaana, Mavado i Seana Paula, Mac Miller, Jadakissa, Emilio Rojasa, B.O.B, Ortiza na bicie Statik Selektah i praktycznie wszystkich z nowych graczy, którzy naprawdę liczą się we współczesnym rapie ze Stanów. Te 56 tracków (!!!) to bardzo wierny obraz współczesnej sceny za Oceanem. Funk Flex is the muhfuckin' man!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-12 12:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Pamiętacie jeszcze poprzedni numer z nadchodzącego mixtape'u Funkmaster Flexa, który wam tu wrzucaliśmy ("Street Dreamin'" z Kendrickiem Lamarem i Bridget Kelly)? Wygląda na to, że "Who You Mad At? Me Or Yourself" po raz kolejny pokaże wybitny talent selektorsko-organizatorski jakim z pewnością dysponuje legendarny DJ. Dziś kolejny leak z mixtape'u - tym razem Action Bronson na mega niedzisiejszym (w tym wypadku to komplement) bicie Statika Selektah. Dotąd nie byłem fascynatem Bronsona, ale chyba zaczynam przekonywać się do jego ghostface'owego flow. Sprawdźcie w rozwinięciu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-11 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Niebawem ukaże się kolejny mixtape legendy, jaką niepodważalnie jest Funkmaster Flex. Na "Who You Mad At? Me Or You?" znajdzie się wyprodukowany przez Shay Taylora numer Bridget Kelly - wokalistki z bardzo fajnym głosem dobrze odnajdującej się na rapowych bitach. W "Street Dreamin" gościnnie pojawia się nie kto inny jak Kendrick Lamar niedawno uznany przez MTV "Hottest MC In The Game". Swoją ciekawe jak wiele kontrowersji wywołało to zestawienie za Oceanem. Numer znajdziecie w rozwinięciu.

dodano: 2011-08-10 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
Postać Maino przywoływaliśmy wam już niejednokrotnie. To jeden z ciekawszych i bardziej charyzmatycznych reprezentantów mainstreamowej nowojorskiej ulicy i zawodnik, który po wielu latach starań i licznych przejściach wreszcie wyszedł muzycznie na swoje.

Niedługo ukaże się jego drugi album "The Day After Tomorrow" a teraz możemy już sprawdzić najnowszy mixtape, w którym Jermaine mierzy się z najgorętszymi bitami ostatnich miesięcy.