eter

eter

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-12-05 15:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

W piątek w stołecznej Progresji odbędzie się urodzinowy koncert Hemp Gru. Na scenie obok gospodarzy wieczoru pojawią się Sokół, Ero, Włodi, Pezet, Onar, Siwers, Małach, Rufuz, PRO8L3M, Parzel, Kaczy, Dudek P56, Kafar, Junior Stress, Chonabibe, Proceente, Angie i Baks. A na ostatniej prostej przed imprezą dostajemy nowy klip promujący "Eter", w którym pojawia się Ero z JWP. Przypomnijmy, że na "Eter" możecie zagłosować w plebiscycie na płytę listopada wg czytelników Popkillera.

Tagi:
video
dodano: 2018-10-30 14:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Niedawny singiel Hemp Gru "Fake MC" wywołał burzę i spolaryzował odbiorców - czy HG wytoczyło działa przeciwko nowej szkole? Czy to atak na młodych MC czy też sens numeru jest inny? Zapytaliśmy o to Wilka i Bilona w najlepszym możliwym miejscu - na warsztatach z młodymi raperami w ramach projektu Druga Strona Ulicy: Sztuka Niepodległa...

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-11 13:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Hemp Gru kontynuuje promocję albumu "Eter", wieńczącego 20-lecie grupy. "Wódka" to protest-song, obrazowo wypowiadający walkę zgubnym trunkom.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2018-10-04 16:41 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

20-lecie Hemp Gru przyniesie nam sporo aktywności od Wilka i Bilona - premierę będzie miał nowy krążek, ruszy specjalna trasa, a do tego HG poprowadzą specjalne bezpłatne warsztaty z młodymi raperami z okazji 100-lecia Niepodległości (zapisać można się jeszcze przez tydzień). Dziś otrzymujemy pierwszy singiel z powrotnego krążka "Eter"!

Tagi:
kategorie:
dodano: 2018-10-04 16:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Album Hemp Gru "Eter" dla wielu odbiorców może być sporym zeskoczeniem. Bilon, Wilku, Żary i Szwed SWD odrzucają stereotypowe szablony i odważnie kreują hip-hopową rzeczywistość. Reprezentanci Warszawy przygotowali dla fanów to, za czym ci tęsknili najbardziej - wyrazisty przekaz, szczere i zapadające w pamięć teksty oraz brzmienie na światowym poziomie. Za produkcję i realizację krążka odpowiada

Szwed SWD, gościnnie w utworach pojawią się czołowi przedstawiciele sceny hip-hop (ksywki gości zespół będzie sukcesywnie prezentować na swoich profilach FB oraz Instagram). Mixem i masterem materiału zajął się rezydujący w Los Angeles Rafał Smoleń. Szata graficzna projektu to dzieło Oskara Podolskiego, a autorem zdjęć do poligrafii jest Paweł Fabiański.

Premiera płyty "Eter" pokrywa się z XX-ciem istnienia zespołu Hemp Gru. Istotą tego wyjątkowego jubileuszu będzie trasa koncertowa HG XX ETER obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.

Tagi: