Hemp Gru napada na sklep monopolowy w klipie "Wódka"!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-10-11 13:10 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Hemp Gru kontynuuje promocję albumu "Eter", wieńczącego 20-lecie grupy. "Wódka" to protest-song, obrazowo wypowiadający walkę zgubnym trunkom.

Przypomnijmy, że Hemp Gru i Szwed SWD poprowadzą niedługo bezpłatne warsztaty rapowo-producenckie, które zwieńczone zostaną wspólnym utworem i klipem z uczestnikami. Więcej szczegółow tutaj, rekrutacja trwa już tylko do jutra!

Szczegóły albumu "Eter" w naszym dziale Premier

Hemp Gru - Wódka (prod. Szwed SWD, scratch/cuts DJ Cent) (Official Video) [DIIL.TV]

Tagi: 

jprdl
Ja pierdole czemu oni mysla ze Bilon robi spoko refreny. Numer taki meh ale szanuje idee
caddy
sami kurwa chleja ,a nagrywaja takie kawalki,a ja to wole sie najebac niz najrac wszystko fajnie tylko ze gdyby dzieciaki tylko jarali ,a oni posluchaja sobie hg i na jaraniu sie nie konczy tylko siegaja po mocniejsze gowno amfetmina i inne rzeczy
Anonim
pierdolenie, palę siedem lat dość regularnie i jakoś po nic innego nie sięgam ani nawet nie mam ochoty. Z 5 razy w życiu zajebałem po nosie z ciekawości i zostawiłem to w chuj bo nie mój klimat a to było dość dawno i jakoś nie chcę nawet do tego wracać. Więcej szkody dzieciakom raczej wyrządzi jakiś tam quebo bo pomyślą że pije lean i ayahuaske a te używki to on na filmach widział co najwyżej.
caddy
no w sumie racja tylko takiego hg tez dzieciaki sobie sluchaja i walo przy tym kreski
Anonim
Na to już nie mamy wpływu, na pewno nie tylko przy hg gnoje walą kreski, dobre chociaż tyle że hg nie nawija o waleniu kresek.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>