Dzień z Życia Mistrza Ceremonii

Dzień z Życia Mistrza Ceremonii

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-02-06 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 8)

Tak się zastanawiałem, czy jest na naszej scenie bardziej pozytywnie zakręcony gość niż Proceente. Wyszło mi na to, że nie. Hip-hopowy aktywista, ogarniacz tysiąca spraw naraz, wytrawny freestylowiec, charakterny właściciel labelu Aloha Entertainment, głównodowodzący szalonego Szybkiego Szmalu, postać powszechnie lubiana i szanowana... Przede wszystkim jednak mega stylowy nawijacz, od kilku lat artystycznie bardzo płodny. Na początku tego roku uraczył nas mixtapem "Dzień z Życia Mistrza Ceremonii". A na nim...

dodano: 2013-01-20 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Witajcie w Innej Stronie - nowym cyklu, który pozwoli wam poznać artystów hip-hopowych nie tylko na polu muzycznym, ale także nieco bardziej prywatnym i da wam możliwość, by usłyszeć odpowiedzi na pytania, których nie spotkacie w normalnych wywiadach. Dlaczego? Ponieważ nawet rzeczy tak banalne jak ulubiony film czy wymarzone do odwiedzenia miasto mogą przekładać się bezpośrednio na to, co słyszymy na albumach. Mogą pozwolić też poznać wam ulubionych raperów trochę lepiej. Co w końcu jest dla artysty większą inspiracją, niż życie samo w sobie? Odcinek numer osiem to bystre, obserwacyjne oko z warszawskiego Czerniakowa, czyli Proceente, będący świeżo po premierze nowego mixtape'u "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii".

video
dodano: 2013-01-17 20:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Proceente feat. Łysonżi, Igorilla, Jan Wyga, DJ Anusz - Własność intelektualna (DZŻMC Mixtape)

Dlaczego: "Własność intelektualna" to trzeci teledysk promujący mixtejp Proceente "Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii". Gościnnie w kawałku udzielają się Łysonżi, Igorilla oraz Jan Wyga, za cuty odpowiada DJ Anusz. Kawałek został nagrany na instrumentalu Nice & Smooth "Blazin Hot".

video
dodano: 2013-01-09 20:16 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 3)

Proceente feat. DJ Anusz - Mokotowskie lato alko jazz (DZŻMC Mixtape) - OFFICIAL VIDEO

"Mokotowskie lato alko jazz" to bezpośredni follow up to singlowego numeru "To historia" z płyty Ortega Cartel "Lavorama" i kolejny teledysk z nowego mixtape'u Procenta.

Na tracklistę „"Dzień z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape" składa się ponad 20 numerów nagranych pod wyselekcjonowane instrumentalne z Polski i USA. Koncept materiału osadzony jest w leniwym miejskim klimacie, gorącego lata, o klasyczną stylistykę riddimów oraz treściwe cuty zadbał DJ Anusz.

[Edit: Pojawił się też link do pobrania całości]

video
dodano: 2012-12-21 20:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 6)

Proceente feat. Łysonżi „Wakacje bez endu" - OFFICIAL VIDEO (DZŻMC Mixtape)

Prezentujemy pierwszy teledysk promujący mixtejp Proceente "Dzień z Życia Mistrza Ceremonii". Klip powstał do utworu „Wakacje bez endu” z gościnnym udziałem Łysonżiego. Raperzy Aloha Entertainment nakręcili zdjęcia do teledysku w trakcie wakacji na Lanzarotte, za montaż i postprodukcję odpowiadają reprezentanci Mass DNM, Filip Majewski i Piotr Sawicki.

dodano: 2012-12-20 11:00 przez: Aloha Entertainment (komentarze: 0)

Na koniec roku Proceente przygotował dla swoich fanów konkretną porcję stylowego rapu. 28 grudnia światło dzienne ujrzy kolejny solowy projekt reprezentanta Aloha Entertainment, czyli „Dzień Z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape”.

Od dziś na kanale www.youtube.com/alohaent codziennie ukazywać się będą kolejne utwory z mixtejpu. Utwory publikowane będą w oparciu o specjalną sesję zdjęciową, której autorem jest Tomek Karwiński. Na pierwszy ogień idzie kawałek „Stan 40% na bani” nagrany pod klasyczny instrumental EPMD „Inrigued” z albumu „Back In Business”.