Proceente feat. Łysonżi „Wakacje bez endu” - teledysk

Proceente feat. Łysonżi „Wakacje bez endu" - OFFICIAL VIDEO (DZŻMC Mixtape)

Prezentujemy pierwszy teledysk promujący mixtejp Proceente "Dzień z Życia Mistrza Ceremonii". Klip powstał do utworu „Wakacje bez endu” z gościnnym udziałem Łysonżiego. Raperzy Aloha Entertainment nakręcili zdjęcia do teledysku w trakcie wakacji na Lanzarotte, za montaż i postprodukcję odpowiadają reprezentanci Mass DNM, Filip Majewski i Piotr Sawicki.Nielegalny singiel „Wakacje bez endu” został nagrany pod instrumental Ja Rule „Cought up” i jest kolejnym utworem promującym "Dzień z Życia Mistrza Ceremonii Mixtape". Na tracklistę „DZŻMCM” składa się ponad 20 numerów nagranych pod wyselekcjonowane instrumentalne z Polski i USA. Koncept materiału osadzony jest w leniwym miejskim klimacie, gorącego lata, o klasyczną stylistykę riddimów oraz treściwe cuty zadbał DJ Anusz. Cały projekt został zrealizowany między wrześniem a grudniem 2012 w Erem Studio pod okiem Staszego Staszka Koźlika. Za warstwę graficzną projektu odpowiada Daniel Marciniak, autorem towarzyszącej projektowi sesji zdjęciowej jest Tomek Karwinski (https://www.karwinski.pl).

Gościnne zwrotki nagrali: Łysonżi, Mały Esz, Emazet, Ciech, Green, Kfiat, Flint, Muflon, Kubson, Siódmy, Entero, Kliford, Igorilla oraz Jan Wyga. W okolicznościowych skitach pojawiają się m.in. Wujek Samo Zło, Numer Raz, DJ Abdool oraz Rufin MC. Kolejne utwory z mixtejpu ukazują się codziennie a kanale https://www.youtube.com/alohaent. Najświeższe informacje na temat „DZŻMCM” dostępne są na oficjalnym profilu Proceente: https://www.facebook.com/proceente40. Wersję fizyczną (3-skrzydełkowy dgipak z tłoczonym cd) można zamawiać na https://www.alohasklep.pl.

reklama
ty
procent cos kiedys nawijal, ze ledwo kasy mu wystarcza, a tu kurwa prosze, wypadzik za ladna sumke. i nie pierdolta pozniej w tych kawalkach, ze kasy nie macie.
ja
@ty idealnie to ująłeś: "kiedyś nawijał". Czemu kur... ludzie nie mogą pojąć tego, że jak ktoś jest biedny to nie musi być biednym do końca życia?
kuba1
Przecież ci raperzy, którzy pierdolą, że nie mają hajsu czy że nie chcą go mieć, to tak na prawdę grube sumy koszą xdd i poza tym co jest złego w tym, że ma się hajs ? bo niektórzy tak pierdolą jakby to coś złego było.
Szyms
a napisz ktoś coś o tym kawałku? styl, flow, przekaz i to że rozgrzewa w huj w te zimowe wieczory
andrzej
Z tego co ja słyszałem to oni polecieli tam za jakieś śmieszne pieniądze bo mają koleżkę w biurze podróży. Hajsu i tak chyba nie mają ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>