Clear Soul Forces

Clear Soul Forces

video
dodano: 2020-03-15 17:10 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

"Chciałbym powiedzieć, że to jeden z najlepszych wywiadów, jakich kiedykolwiek udzieliliśmy" - skwitował na koniec naszą półgodzinną, wyczerpującą i wnikliwą rozmowę Ilajide. Kiedy zasiadaliśmy przed kamerą z "rapowym kwartetem, do którego nie masz podjazdu", Panowie byli spokojni, troszkę zdystansowani, ale z każdą minutą otwierali się coraz bardziej, a na końcu miało się wrażenie, że wszyscy zapomnieli o z reguły sztywnej wywiadowej formie i po prostu jesteśmy świadkami, jak czterech wieloletnich przyjaciół bawi się w najlepsze. Bezcenne!

Grupa z Detroit, której poczynania śledzimy już od 2012 roku, w ten piątek wydała swój finalny - według zapowiedzi - album "Forceswithyou". To idealny zatem moment, aby opublikować naszą rozmowę - a pogadaliśmy m.in. o ich scenicznej chemii, genezie zespołu i roli, jaką odegrał w ich karierze Royce da 5'9", zabawnej historii przełomowego dla nich singla "Get No Better", a także wydanym w 2019 roku albumie "STILL". Forces opowiedzili też m.in. o współpracy ze słynnym aktorem Idrisem Elbą na płycie, pożartowali o tym, kto jest największym nerdem spośród nich, oraz podjęli się niemożliwego wręcz wyzwania wybrania ulubionych utworów solowych od siebie nawzajem...

kategorie: USA, Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2020-03-14 18:30 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Wygląda na to, że aktywna od 2008 roku, a nam znana już od 2012 roku i ich pamiętnego "Detroit Revolution(s)" grupa z Motown City żegna się z fanami na dobre. Rapowy kwartet - jeden z niewielu we współczesnym hip-hopie, stawiającym na indywidualizm - wczoraj wydał swój najnowszy krążek "Forceswithyou", jednocześnie jasno i klarownie wszędzie oznajmiając, że tym samym kończą swoją przygodę jako Clear Soul Forces.

Ten album powstał dla fanów. Dziękujemy Wam za WSZYSTKO przez te wszystkie lata. To jest nasz FINALNY album. Prosimy nie bądźcie smutni, po prostu nadszedł już czas. Czerpcie radość z tego albumu i słuchajcie całej dyskografii CSF, bo wciąż będzie dostępna! - czytamy na fanpage'u zespołu. W rozwinięciu znajdziecie odsłuch całości, a już jutro - w ramach godnego pożegnania i celebracji dorobku CSF, na naszym kanale PopkillerTV Plus ukaże się nasz obszerny videowywiad z całą grupą!

kategorie:
dodano: 2020-03-14 17:43 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Finalny album aktywnej od 2008 roku grupy z Detroit. Rapowy kwartet - jeden z niewielu we współczesnym hip-hopie, stawiającym na indywidualizm - wydał swój najnowszy krążek "Forceswithyou", jednocześnie jasno i klarownie wszędzie oznajmiając, że tym samym kończą swoją przygodę jako Clear Soul Forces.

Ten album powstał dla fanów. Dziękujemy Wam za WSZYSTKO przez te wszystkie lata. To jest nasz FINALNY album. Prosimy nie bądźcie smutni, po prostu nadszedł już czas. Czerpcie radość z tego albumu i słuchajcie całej dyskografii CSF, bo wciąż będzie dostępna! - czytamy na fanpage'u zespołu. 

video
dodano: 2020-02-18 19:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

"Zejście ze sceny jednej osoby jest zazwyczaj równocześnie wejściem na scenę drugiej. Niesamowici People Under The Stairs już zakończyli działalność. Ale wspaniale widzieć, jak inspirują młodsze pokolenia."

People Under Detroit to debiutancki projekt duetu złożonego z rapera L.A.Z. (1/4 ekipy Clear Soul Forces) i DJ'a oraz producenta illadope. Składając hołd ikonom pozytywnego, true schoolowego rapu z Los Angeles na bitach 1/2 PUTS czyli Thes One'a, prezentują się światu jako Da iLLAZ.

kategorie:
dodano: 2020-01-10 14:07 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Prawie cztery lata po wydaniu ostatniego wspólnego albumu, Clear Soul Forces powracają w pełnym składzie by zaserwować fanom dokładnie to, z czego znany jest najlepiej ten kolektyw pochodzący z Detroit.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

video
dodano: 2020-01-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jesień, jesieeeń... Za oknem u nas wciąż bardziej jesienne obrazy a śniegu jak nie było tak nie ma - czemu by więc po raz kolejny nie wrócić myślami do minionej pory roku? Pod koniec roku światło dzienne ujrzała najnowsza EPka rapera z Detroit o ksywie Noveliss, wchodzącego w skład niezwodnej ekipy Clear Soul Forces. Klimatyczny, jesienny teledysk "September" promuje projekt "Sword of Nature" - odsłuch i video w rozwinięciu.

video
dodano: 2019-12-06 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Są miasta, które zawdzięczają renomę swojemu wyglądowi, oferują klimat i scenerię, widoki na góry czy ocean, kamieniste wybrzeża czy palmy. Są też miasta robotnicze takie jak Detroit, które muszą pracować, aby przetrwać. Miasta, które polegają na twardym charakterze i odporności swoich mieszkańców. Miasta, które się nie poddadzą. Detroit ma duszę, której nie można pomylić z niczym; nikt nie może powielić tego, co dajemy światu. - pisał Apollo Brown, przedstawiając swój ambitny album będący wyrazem lokalnego patriotyzmu i dumy z pochodzenia.

Najnowszy singiel promujący "Sincerely, Detroit" to natomiast niezwykle klimatyczny utwór stworzony wspólnie z przedstawicielami nowego pokolenia Detroit, niezawodnym rapowym kwartetem Clear Soul Forces.

video
dodano: 2013-11-05 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

Clear Soul Forces - Continue

Dopiero co publikowaliśmy ostatni klip Stalleya, ukazujący Paryż nocą. Dziś mamy dla was kolejny teledysk nakręcony w stolicy Francji, tym razem po jej ulicach przetoczyła się 4-osobowa maszyna z Detroit o nazwie Clear Soul Forces. Jeśli wciąż nie sprawdziliście najnowszego albumu CSF "Gold PP7's", to jak najszybciej nadrabiajcie zaległości.

dodano: 2013-09-30 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Autorzy "Detroit Revolution(s)", jednego z najciekawszych niezależnych wydawnictw zeszłego roku - pochodzący z Detroit Clear Soul Forces wracają z nowym albumem. Przypominająca dokonania The Pharcyde czy Souls of Mischief, złożona z 3 MC's o ksywach E-Fav, L.A.Z. i Noveliss, oraz producenta/MC Ilajide ekipa rodem z Motor City nawiązuje brzmieniem do najlepszych aspektów złotej ery, składając zarazem hołd bogatemu dziedzictwu Detroit.

Odsłuch całego, składającego się z 15 nowych numerów "Gold PP7's" w rozwinięciu.

dodano: 2013-06-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Clear Soul Forces - Beats Rhymes and Life (Official Video)

Twórcy moim zdaniem jednej z najlepszych i najciekawszych niezależnych produkcji zeszłego roku, jaką był album "Detroit Revolution(s)" - Clear Soul Forces, powracają z nowym klipem. Ekipa czterech utalentowanych gości rodem z Motor City po raz kolejny udowadnia, że nie należy ich lekceważyć. Promujący ich nadchodzący album "GoldPP7's" singiel to kwintesencja ich stylu i track przywodzący na myśl takie ekipy jak The Pharcyde czy Souls of Mischief. Get some soul in your life!

video
kategorie:
dodano: 2012-06-04 15:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 1)

Clear Soul Forces - Stick 'Em (Official Video)

Panowie z Clear Soul Forces kontynuują promocję tegorocznego albumu "Detroit Revolution(s)", tym razem dostarczając nam klip do utworu #7 z płyty - "Stick 'Em". Kozacko rozkminiony i zrealizowany teledysk powinien zaspokoić apetyty dotychczasowych fanów i zjednać CSF więcej niż kilku nowych słuchaczy. Dodatkowe 10 punktów do respektu jeśli kojarzycie do którego z klasycznych filmów lat 90. nawiązuje ten obraz.

kategorie:
dodano: 2012-02-24 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)

Clear Soul Forces - Get No Better (Official Video)

Clear Soul Forces to chyba jedna z niewielu nowych ekip rapowych, przywołujących na myśl klasyczne grupy z lat 90. Czterech MC's, często zmieniających się za mikrofonem i wyczuwalna na kilometr chemia. W trzech słowach "zajawka kipi gęsto". Do tego zabawny, ciekawie poskładany klip. "Get No Better" promuje nadchodzący album Clear Soul Forces "Detroit Revolution(s)", przewidziany na marzec tego roku. Póki co możecie ściągnąć mp3 "Get No Better".