Clear Soul Forces

Clear Soul Forces

kategorie:
dodano: 2020-01-10 14:07 przez: Łukasz Rawski (komentarze: 0)

Prawie cztery lata po wydaniu ostatniego wspólnego albumu, Clear Soul Forces powracają w pełnym składzie by zaserwować fanom dokładnie to, z czego znany jest najlepiej ten kolektyw pochodzący z Detroit.

SPRAWDŹ RESZTĘ LUTOWYCH PREMIER PŁYTOWYCH

Tracklista:

video
dodano: 2020-01-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Jesień, jesieeeń... Za oknem u nas wciąż bardziej jesienne obrazy a śniegu jak nie było tak nie ma - czemu by więc po raz kolejny nie wrócić myślami do minionej pory roku? Pod koniec roku światło dzienne ujrzała najnowsza EPka rapera z Detroit o ksywie Noveliss, wchodzącego w skład niezwodnej ekipy Clear Soul Forces. Klimatyczny, jesienny teledysk "September" promuje projekt "Sword of Nature" - odsłuch i video w rozwinięciu.

video
dodano: 2019-12-06 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Są miasta, które zawdzięczają renomę swojemu wyglądowi, oferują klimat i scenerię, widoki na góry czy ocean, kamieniste wybrzeża czy palmy. Są też miasta robotnicze takie jak Detroit, które muszą pracować, aby przetrwać. Miasta, które polegają na twardym charakterze i odporności swoich mieszkańców. Miasta, które się nie poddadzą. Detroit ma duszę, której nie można pomylić z niczym; nikt nie może powielić tego, co dajemy światu. - pisał Apollo Brown, przedstawiając swój ambitny album będący wyrazem lokalnego patriotyzmu i dumy z pochodzenia.

Najnowszy singiel promujący "Sincerely, Detroit" to natomiast niezwykle klimatyczny utwór stworzony wspólnie z przedstawicielami nowego pokolenia Detroit, niezawodnym rapowym kwartetem Clear Soul Forces.

video
dodano: 2013-11-05 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

Clear Soul Forces - Continue

Dopiero co publikowaliśmy ostatni klip Stalleya, ukazujący Paryż nocą. Dziś mamy dla was kolejny teledysk nakręcony w stolicy Francji, tym razem po jej ulicach przetoczyła się 4-osobowa maszyna z Detroit o nazwie Clear Soul Forces. Jeśli wciąż nie sprawdziliście najnowszego albumu CSF "Gold PP7's", to jak najszybciej nadrabiajcie zaległości.

dodano: 2013-09-30 13:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Autorzy "Detroit Revolution(s)", jednego z najciekawszych niezależnych wydawnictw zeszłego roku - pochodzący z Detroit Clear Soul Forces wracają z nowym albumem. Przypominająca dokonania The Pharcyde czy Souls of Mischief, złożona z 3 MC's o ksywach E-Fav, L.A.Z. i Noveliss, oraz producenta/MC Ilajide ekipa rodem z Motor City nawiązuje brzmieniem do najlepszych aspektów złotej ery, składając zarazem hołd bogatemu dziedzictwu Detroit.

Odsłuch całego, składającego się z 15 nowych numerów "Gold PP7's" w rozwinięciu.

dodano: 2013-06-09 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Clear Soul Forces - Beats Rhymes and Life (Official Video)

Twórcy moim zdaniem jednej z najlepszych i najciekawszych niezależnych produkcji zeszłego roku, jaką był album "Detroit Revolution(s)" - Clear Soul Forces, powracają z nowym klipem. Ekipa czterech utalentowanych gości rodem z Motor City po raz kolejny udowadnia, że nie należy ich lekceważyć. Promujący ich nadchodzący album "GoldPP7's" singiel to kwintesencja ich stylu i track przywodzący na myśl takie ekipy jak The Pharcyde czy Souls of Mischief. Get some soul in your life!

dodano: 2012-02-24 12:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 6)


Clear Soul Forces to chyba jedna z niewielu nowych ekip rapowych, przywołujących na myśl klasyczne grupy z lat 90. Czterech MC's, często zmieniających się za mikrofonem i wyczuwalna na kilometr chemia. W trzech słowach "zajawka kipi gęsto". Do tego zabawny, ciekawie poskładany klip. "Get No Better" promuje nadchodzący album Clear Soul Forces "Detroit Revolution(s)", przewidziany na marzec tego roku. Póki co możecie ściągnąć mp3 "Get No Better".