Clear Soul Forces "Detroit Revolution(s)" - darmowy album

Jakiś miesiąc temu publikowaliśmy ostatni klip Clear Soul Forces pt.  "Get No Better", który przyjęty został bardzo pozytywnie. Teraz mamy dla was całe LP ekipy zatytułowane "Detroit Revolution(s)".

Stęskniliście się za klasycznymi rapowymi ekipami w stylu grup z lat 90.? Przed wami nowe pokolenie Detroit, Clear Soul Forces.

W skład zespołu wchodzą MC's Wimpy, J-Roc, E-Fav oraz producent/MC Illajade, odpowiedzialny za zdecydowaną większość produkcji na albumie. Od strony muzycznej "Detroit Revolution(s)" to w dużej części mieszanka jazzowych sampli, syntezatorów i brudnych, dobrze uderzających perkusji. Cały czas słychać tu jednak klimat Motown City.

Jeśli chodzi o rap, to panowie z CSF wypadają tu naprawdę świetnie, prezentując dobrze dopracowane, giętkie flow oraz częste, naturalne zmiany za mikrofonem. Jest to jedna z największych zalet albumu, który dzięki temu nie nudzi a wciąga.

"Detroit Revolution(s)" do odsłuchu i ściągnięcia za darmo pod spodem [wystarczy kliknąć w "Download" a w cenie wpisać "0"].Anonim
właśnie sprawdziłem wspomniany klip i...już ściągam cały album! Świetne!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>