Booking mixtape

Booking mixtape

video dnia
dodano: 2015-02-22 17:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 20)

Białas x King Tomb - Prosto z SB Mafii Stoprorap/Beezy Vuitton [2x VIDEO]

Dlaczego: Dopiero co prezentowaliśmy Wam wywiad przeprowadzony na planie tego klipu, teraz pora na pełne video promujące "BooKing Mixtape". Jak napisała produkująca klip ekipa Seenergy Videos: 'są fury, jest impreza, jest hip-hop ;)"

video
dodano: 2015-02-19 19:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)

W ostatnich miesiącach członkowie SB Maffiji byli na językach w wieku kwestiach, a obok kontrowersji zanotowali także spory skok zainteresowania słuchaczy. Białas i TomB (obecnie występujący jako King Tomb) rok 2015 rozpoczęli wspólnym materiałem "BooKing Mixtape" a my złapaliśmy ich na wywiad przy okazji imprezy premierowej tego projektu, a także kręconego na niej klipu do numerów "Prosto z SB Maffiji Stoprorap" oraz "Beezy Vuitton". Poza rozmową mamy więc dla Was mały making of z planu...

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-02-14 00:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Niedawno ukazał się "Booking Mixtape" od Białasa i King Tomba, a teraz dostajemy najnowsze video, nakręcone do złożonych w całość dwóch numerów z płyty. Gościnnie pojawia się Smolasty.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-01-29 19:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

"Na naszym mikstejpie należy spodziewać się czystej Ameryki, w każdym rozumieniu tego słowa. Klasyczne, boombapowe życióweczki, kawałki kierowane do kobiet oraz niuskulowe bangery. Naszym głównym zamysłem, było to żeby przy słuchaniu tej płyty czuć się jak na hoodzie w NY. Pomysł na taką płytę kołatał nam się w głowach od dawna, a teraz po prostu nadszedł na to odpowiedni moment. (...) booKING Mixtape jest jednocześnie odskocznią i totalnym spontanem, telefon, ustawiamy się, a po godzinie tańczymy przewijając sobie nowy track. Jak jesteś znudzony polskim rapem - we're here!" - mówił jakiś czas temu TomB zapytany o to, czego spodziewać się po jego wspólnym projekcie z Białasem.

Dziś dostajemy cały mixtape, który hostuje Paluch a gościnnie wspierają m.in. KęKę, Bonson, Solar i Koldi.

dodano: 2015-01-27 20:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Pierwsze egzemplarze "BooKing Mixtape" (sprawdź czego spodziewać się po płycie) dotarły już do ludzi, a premiera internetowa wspólnego projektu Tomba i Białasa odbędzie się jutro o godzinie 18. Jutro w warszawskim klubie niePowiem także specjalny koncert SB Maffiji + gości z okazji premiery "BooKingu" i fizycznej wersji "Ciachów" Tomba, a zarazem impreza urodzinowa Tomba. Na miejscu będzie można również zakupić płyty i to w specjalnych cenach - wszystkie szczegóły tutaj.

Dziś dostajemy za to tracklistę oraz video ukazujące nagrywanie hostingu na mixtape przez Palucha...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-15 16:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Zapraszamy do sprawdzenia trzeciego singla z "booKING Mixtape" Białasa i King Tomba. Równocześnie wystartował preorder albumu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-11-11 19:29 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Swoiste młodowilcze combo - w nowym singlu promującym "booKING Mixtape" czyli wspólny projekt Białasa i TomBa a.k.a. King Tomba spotykają się uczestnicy wszystkich trzech edycji naszej akcji, gościnnie pojawił się bowiem jeszcze reprezentant Radomia KęKę. Sprawdźcie "Trudne sprawy".