Białas/King Tomb "Hejterzy sami pomagają nam w promocji" - videowywiad + making of klipu

W ostatnich miesiącach członkowie SB Maffiji byli na językach w wieku kwestiach, a obok kontrowersji zanotowali także spory skok zainteresowania słuchaczy. Białas i TomB (obecnie występujący jako King Tomb) rok 2015 rozpoczęli wspólnym materiałem "BooKing Mixtape" a my złapaliśmy ich na wywiad przy okazji imprezy premierowej tego projektu, a także kręconego na niej klipu do numerów "Prosto z SB Maffiji Stoprorap" oraz "Beezy Vuitton". Poza rozmową mamy więc dla Was mały making of z planu...

A z samego wywiadu dowiecie się także tego, jak doszło do powstania duetu Białas/King Tomb, jak wygląda kwestia składu SB Maffiji oraz planów na 2015 rok, czy też jak oceniają występ Deysa w niedawnym beefie - czy poziomem swoich dissów zaskoczył byłych współ-maffijczyków na plus czy na minus?

Premiera pełnego teledysku wyprodukowanego przez ekipę Seenergy Videos już w niedzielę - sprawdzajcie Popkillera! Dzień wcześniej natomiast, bo w sobotę, TomB będzie jednym z gości specjalnych na urodzinach Emateia w warszawskim niePowiem - poza nim zagrają m.in. inne Młode Wilki - Vixen, Ńemy oraz Wiciu z ekipą NPS.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Białas/King Tomb - wywiad + making of "Prosto z SB Maffiji Stoprorap/Beezy Vuitton" (Popkiller.pl)

xxxwww
Co oni pierdolą. Robicie głąby chujowy rap, nazywacie sie mafią i jeszcze nazywacie ludzi nazywających rzeczy po imieniu jakimiś hejterami. Jebnijcie sie w łeb.
why?
Jak obiektywna opinia tego, że te kawałki są chujowe to promocja to z Bogiem. Pozdrawiam :D
RAP
Jedni wierzą w boga inni wolą posłuchać dobrego rapu niż kazania. Z rapem zatem.
why?
ło kurwa, aż spaliło mi skronie
RAPsy
Co się dziwisz? Ciemnogrody nie są dla ludzi świadomych. Jak ktoś chce być dobrym człowiekiem to nie potrzebuje bajek, które na celu mają tylko pozyskanie siana. To jak, asceza i pomoc czy jawny wyzysk na 3 pensjach? Przedsiębiorcom, do których artyści się zaliczają państwo by pomogło a nie batmanom, którzy tylko biorą i ciągle im mało. Sorry za psucie ideologii. Może ta Twoja obiektywność co do chujowości czyiś kawałków powinna się tu odnaleźć i popromować ekipę? Nie łam się, skronie wymasuj i żuć na tacę tyle co na plyty :)
haha
Sukces przez duze s "markowe" ciuszki , zegarki , tatuaze . Troche pokory ludzie.
hahaha
Jak Ty uważasz posiadanie zegarka za sukces to jesteś nieudacznikiem po całości. No chyba, że te Twoje "markowe" też się odnosi do tatuaży, to po prostu jesteś głąbem. Nie obrażając kapusty :)
Zidżi
Jak widać po powyższych wpisać, chłopaki mają rację w 100%. Hejterki robią im fejm. Ja szanuję ludzi, którzy są autentyczni. Wprowadzają trochę kolorów do tej smutnej sceny i im to wychodzi. Pionierom wiatr w oczy a Wam kupsko w uszy. Słuchajcie czegoś innego jak Wam żal dupę ściska i macie mentalność niewolników lat słusznie minionych. BigAp!
eeejelo
jestescie ch*jowi. pomoglem w promocji
Zidżi
hahahaha, pojawił się ktoś, kto czyta/słucha ze zrozumieniem :) Piona!
knt
UUUUUUUUUUUUUUUUU POZDRO DLA TOMBA
s
nie lubie tomba jest asłuchalny. Za to zawsze miałem szacuneczek do rapera solar/białas . Pierwsze 4 kliklaki białasa kozaki kolejne już gorsze nagle bum mixtape z tombem masakra, jedyny kawałek solar tomb keke moim zdaniem spoko reszta słaba. Za to iskry solka pierwsze były moim zdaniem słabe, ale te kolejne, a szczególnie te ostatnie bomba. Solar na falii. Fajnie, że robią coś ciągle nagrywają starają się zgarnąć fejm, ale uważam, że mogą zrobić to dużo lepiej
s
oczywiście chodziło o kawałek białas tomb kękę mała pomyłeczka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>