Bizarre

Bizarre

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-01-09 20:00 przez: Adrian Felis (komentarze: 11)

Joe Budden, znany ze swoich kontrowersyjnych opinii, znowu stał się celem ataków, tym razem ze strony Eminema. Lider Shady Records opublikował wyczekiwany przez fanów remiks utworu "Chloraseptic" z gościnnym udziałem 2 Chainza, który tuż po premierze "Revival" publicznie skomentował brak nagranej przez siebie zwrotki. W tekście kawałka, Eminem odniósł się do krytycznych ocen i negatywnych komentarzy, słowami: "Not as raw as I was, Walk On Water sucks, Bitch suck my dick, ya'll saw the tracklist And had a fit before you heard it so you formed your verdict".

Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie komunikat ze strony członka D12, Bizarre'a, który twierdzi, że linijki skierowane są do Joe Buddena, członka supergrupy hip-hopowej Slaughterhouse, pozostającej pod skrzydłami Shady Records...

video dnia
dodano: 2017-10-31 16:45 przez: Dawid Majcher (komentarze: 0)

Wiadomość w sam raz na Halloween. Bizarre (D12) i King Gordy wcześniej w tym roku zapowiedzieli wspólny projekt o nazwie L.A.R.S. (Last American Rock Stars), który ukazał się dzięki Majik Ninja Entertainment. Znając tych dwóch panów i ich poprzednie kooperacje tj. kawałek "Justin Bieber" można się spodziewać naprawdę dziwnych lub wręcz chorych rzeczy, kierowanych do fanów horrorcoru i czarnych komedii.

video
dodano: 2013-05-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bizarre - Molly World feat. RiFF RAFF

Nie ma co, kontrowersyjne i barwne duo. Bizarre z D12 bierze do pomocy robiącego ostatnio sporo zamieszania Riff Raffa. Czy muszę mówić, że to, co z tego wyszło to nie klasyczne i standardowe video?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-05-01 12:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 7)

Bizarre ft Fury - Im Trippin Pt. 2 (Official Music Video)

Umówmy się, Bizarre nie jest dobrym raperem. Nie oznacza to jednak, że nie umie nagrywać dobrych numerów. I o ile większość materiału jaki wypuszcza członek D12 jest dla mnie "na jeden odsłuch", to powyższy numer buja całkiem przyjemnie. Zwłaszcza, że na featuringu możemy usłyszeć kogoś lepszego od gospodarza.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-26 16:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 7)

Bizarre - IDWMD

Znany z formacji D12, przedstawiciel Detroit niedawno wypuścił swój najnowszy klip. Nigdy nie uważałem Bizarre'a za dobrego rapera, jednak muszę przyznać, że wyobraźni można mu pozazdrościć. Całkiem niedawno dostaliśmy utwór, który wyśmiewa Justina Biebera, natomiast teraz dostajemy numer pod tytułem "IDWMD". Nie zdradzę jakie jest rozwinięcie tego skrótu, bowiem mogło by to zepsuć całą "przyjemność".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-05-08 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)


Niemiecka producencka grupa Snowgoons, coraz lepiej rozpoznawalna również w Polsce, szykuje się do premiery kolejnego krążka. Jeszcze w te wakacje światło dzienne ujrzy album Goonsów zatytułowany "Snowgoons Dynasty". Wyda go Babygrande Records, a znajdą się na nim, aż 32 kawałki, a w nich plejada znakomitych gości. Mamy dla was listę zaproszonych, oficjalną datę premiery oraz teledysk z gościnnym udziałem Bizarre'a i Swifta z D12.