Bizarre feat. Riff Raff "Molly World" - teledysk

video
dodano: 2013-05-20 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bizarre - Molly World feat. RiFF RAFF

Nie ma co, kontrowersyjne i barwne duo. Bizarre z D12 bierze do pomocy robiącego ostatnio sporo zamieszania Riff Raffa. Czy muszę mówić, że to, co z tego wyszło to nie klasyczne i standardowe video?

Tagi: 

real trap shit
mateusz pierdo*lisz na pol poludnia ze sa no skillami a wrzucasz ta cipke riff raffa i o co ci chodzi ziomek?? a pan z d12 juz od dawna nie jest za bardzo na topie,... sam wrzucasz takie gowna ze w stanach prawie tego nikt nie sluchaa riff raff? kazdy wie ze to ciota..
kokokokoko
kurwa to nie Must be the music, żeby być na topie, ja pierdole, ale masz zjebane myślenie
piotrek88
Bizarre już od jakiegoś czasu chyba nie trzyma się z D12 o ile jeszcze ten skład w ogóle istnieje...
pros
Szanuje tego gościa bo potrafi robić numery które wypierdalają z butów, ale co to kurwa ma być ? jeszcze ten Riff Raff jebać tego idiote i jebać Molly.
Dermo
Wolę słuchać Bizarre'a niż jakieś pseudo-ambitne gówna pokroju Biszów, Mediumów, Miłoszów, OSTRych, Hadesów, Aleksandrów czy innego gówna które zalęgło się na polskiej scenie
3tana
No Bizzare i Mr. Porter już nie są w D12, skład niby istnieje, ale na papierze, bo kto słyszał coś od nich przez ostatnie lata pod szyldem D12? Mr Porter świetne bity, Bizzare też zawsze spoko był, szkoda, że nie ma raczej szans na trzeci album...Numer nawet fajny, chociaż tego gościa drugiego nie znam w ogóle. A do kolegi wyżej, to prawda - z tych co wymieniłeś tylko Biszem się jaram:P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>