BiszOerKay

BiszOerKay

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2017-08-28 20:32 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Niedawno informowaliśmy Was o rekrutacji na bezpłatne warsztaty produkcji muzycznej Druga Strona Ulicy, które odbyły się w Bydgoszczy z udziałem Bisza, OER’a oraz DJ’a Eproma. Premiera teledysku do utworu będącego wynikiem wspólnej pracy uczestników już niedługo, a tymczasem zobaczcie jak wyglądały zajęcia!

video
dodano: 2015-06-16 15:50 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

"Flaki" to piąty z kolei klip promujący ostatni album B.O.K - Labirynt Babel. Wideo zostało zrealizowane przez Tomka Pawlika i Stanisława Cuske w ramach projektu pod tym samym tytułem, realizowanego wspólnie z marką Elade. Klip w rozwinięciu.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-09-10 21:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 49)
Otwierające ten album "Daj To Głośniej" uprzytamnia słuchaczowi, że ma do czynienia z raperem, który po bitach potrafi pływać jak nikt inny w tym kraju. Bisz zdaje sobie zresztą sprawę, że wśród wielu polskich "użytkowników" flow on jest jak wynalazca . Wynalazcą korzystającym z dorobku innych artystów, ale na tyle pracowitym i bystrym, żeby na ich gruncie budować coś własnego. Jego pewność siebie kiedy nawija "chcą zaliczać mnie do jakichś grup na chuj mi to i Ci?/ to nie ja kolejną płytą wyważam otwarte drzwi" ma duże potwierdzenie w jego umiejętnościach. Rapowy powiew świeżości.

Do tego na bitach koleżki, który najpierw wygrał w kategorii "Producent" w konkursie WuDoo, a ostatnio zaserwował kozacki bit do hymnu Hip Hop Kempu. Jego możliwości są gigantyczne, a świadomy i sukcesywny rozwój tak szybkie, że właściwie już teraz jest jednym z najlepszych polskich producentów. Czasem miewającym gorsze pomysły, ale w większości przypadków po prostu fantastycznym producentem z bardzo szerokimi horyzontami muzycznymi. Ten materiał jest ich wspólną robotą z DJ'em Paulo i Kayem, a na płycie znalazło się też sporo miejsca na żywe instrumenty, użyte czasem naprawdę genialnie. Czekaliśmy na "W Stronę Zmiany", a Wy musicie poczekać jeszcze 10 dni, ale uwierzcie mi, to oczekiwanie na coś dużego.