Battlecat

Battlecat

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-10-15 18:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 8)

Snoop Dogg nagrał kawałek z Eminemem. To zaskakująca informacja, bo panowie ostatnio nie darzyli się sympatią. Zaczęło się od listy ulubionych MC's, jaką swego czasu podał Snoop. Eminem poczuł się urażony tym, że zabrakło go na niej. Reprezentant Detroit puścił nawet parę linijek w stronę Kalifornijczyka w kawałku "Zeus". Więcej o tej sprzeczce pisaliśmy np. tutaj. Jednak dzisiaj można chyba bezpiecznie powiedzieć, że konflikt został zażegnany.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-12 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Fanom zachodniego wybrzeża nie trzeba specjalnie przedstawiac duetu Young Giantz. Potomkowie jednej z kalifornijskich legend - Playa Hamma działają na rynku od dobrych kilku lat i przez sporą rzeszę sympatyków rapu z Cali uważani są za scisłą czołówkę fali tzw. "nowego westu". Duo powraca z kolejnym mocnym singlem, tym razem przy wsparciu producenckich ikon - Dae One i samego Battlecata!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-03 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Ten kto śledzi na bieżąco scenę zachodniego wybrzeża z pewnością kojarzy juz ksywkę Toni Monroe. Duża biała dziewczyna o jeszcze większych umiejętnościach za majkiem pierwszy raz pojawiła się przed szerszą publicznością w 2012 roku za sprawą mixtejpu "Big Girl Cookies: First Batch", który hostował sam DJ Crazy Toones.

recenzja
dodano: 2014-05-23 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

Mówisz G-funk, myślisz - Kalifornia. Myślisz Kalifornia, mówisz - G-funk. To proste jak życiorys Zenka.

Ale jeśli stojący na niezłym poziomie G-funk można tworzyć w Europie, Australii, Ameryce Południowej, Azji nawet (a można), to oczywistym jest, że można to również robić w oddalonym od Kalifornii o kilkaset kilometrów Phoenix. Potwierdzeniem tych słów niech będzie "Vision Of A Dream" - jedyny album w muzycznym dorobku niejakiego Vontela. 

dodano: 2013-07-06 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Wszyscy fani duetu z Long Beach czekają na nowy album chłopaków z DPG - "Alumni", po którym słuch zaginął jakiś czas temu. Ostatni singiel z tej płyty narobił nam wszystkim niezłego apetytu na krążek a duet Battlecat/Amplified oraz Docc Free postanowili dodatkowo podkręcić atmosferę, puszczając w eter swoje własne remixy kawałka "L.A. Here's 2 U" - dla mnie oba wypadły lepiej niż oryginał, a wam który podoba się bardziej?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Im bliżej premiery sklepowej danego albumu, tym bardziej możemy zawsze liczyć na przedostanie się do Internetu nagranych na potrzeby krążka kawałków, które ostatecznie nie weszły na płytę. Nie inaczej jest w przypadku nowego LP Snoopa - "Reincarnated", który będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia.