Battlecat

Battlecat

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-12 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 0)

Fanom zachodniego wybrzeża nie trzeba specjalnie przedstawiac duetu Young Giantz. Potomkowie jednej z kalifornijskich legend - Playa Hamma działają na rynku od dobrych kilku lat i przez sporą rzeszę sympatyków rapu z Cali uważani są za scisłą czołówkę fali tzw. "nowego westu". Duo powraca z kolejnym mocnym singlem, tym razem przy wsparciu producenckich ikon - Dae One i samego Battlecata!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-09-03 19:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 1)

Ten kto śledzi na bieżąco scenę zachodniego wybrzeża z pewnością kojarzy juz ksywkę Toni Monroe. Duża biała dziewczyna o jeszcze większych umiejętnościach za majkiem pierwszy raz pojawiła się przed szerszą publicznością w 2012 roku za sprawą mixtejpu "Big Girl Cookies: First Batch", który hostował sam DJ Crazy Toones.

recenzja
dodano: 2014-05-23 17:00 przez: Mateusz Marcola (komentarze: 4)

Mówisz G-funk, myślisz - Kalifornia. Myślisz Kalifornia, mówisz - G-funk. To proste jak życiorys Zenka.

Ale jeśli stojący na niezłym poziomie G-funk można tworzyć w Europie, Australii, Ameryce Południowej, Azji nawet (a można), to oczywistym jest, że można to również robić w oddalonym od Kalifornii o kilkaset kilometrów Phoenix. Potwierdzeniem tych słów niech będzie "Vision Of A Dream" - jedyny album w muzycznym dorobku niejakiego Vontela. 

dodano: 2013-07-06 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Wszyscy fani duetu z Long Beach czekają na nowy album chłopaków z DPG - "Alumni", po którym słuch zaginął jakiś czas temu. Ostatni singiel z tej płyty narobił nam wszystkim niezłego apetytu na krążek a duet Battlecat/Amplified oraz Docc Free postanowili dodatkowo podkręcić atmosferę, puszczając w eter swoje własne remixy kawałka "L.A. Here's 2 U" - dla mnie oba wypadły lepiej niż oryginał, a wam który podoba się bardziej?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-17 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 6)

Im bliżej premiery sklepowej danego albumu, tym bardziej możemy zawsze liczyć na przedostanie się do Internetu nagranych na potrzeby krążka kawałków, które ostatecznie nie weszły na płytę. Nie inaczej jest w przypadku nowego LP Snoopa - "Reincarnated", który będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia.