Snoop Lion "I'm Still Here" (Produced by DJ Battlecat) - odrzut z "Reincarnated"

Im bliżej premiery sklepowej danego albumu, tym bardziej możemy zawsze liczyć na przedostanie się do Internetu nagranych na potrzeby krążka kawałków, które ostatecznie nie weszły na płytę. Nie inaczej jest w przypadku nowego LP Snoopa - "Reincarnated", który będzie miał swoją premierę już w najbliższy wtorek, 23 kwietnia.

Do sieci wyciekł właśnie jeden z leftoverów tego albumu i to nie byle jaki. Snoop i Battlecat to duet, który raczej nie przyzwyczaił słuchaczy do robienia słabych numerów i tak samo jest też w tym przypadku, bowiem "I'm Still Here" przebija dla mnie wszystko to, co mogliśmy dotychczas usłyszeć w wykonaniu jamajskiego lwa. Sprawdźcie sami:

BF
Płytka jest do odsłuchu już, warty uwagi to na pewno numer na Sleng Teng Riddim(Pierwszy Digitalowy riddim, uważany za początek dancehallu) - Fruit Juice ;)
snupigrupi
Snoop nie mógłby nagrać całej płyty z Battlecatem zamiast udawać lwa ?
Wojciech Graczyk

Osobiście marzy mi się Doggystyle 2 z bitami Mayera Hawthorne'a i Dam-Funka. To byłaby płyta.

 
yachoo86
i to jest odrzut!? sprawdzę więc płytę dużo chętniej :)
Sereom
Snoop Lion >>> Snoop Dogg, nigdy do mnie nie przemawiał udawany gangster, a teraz widzę, że typ robi to co naprawdę lubi i co czuje całym sercem i jaram się każdym kawałkiem z jego nowego albumu, zajebista robota, polecam
123
Udawany gangster ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>