L.A. Here's 2 U

L.A. Here's 2 U

dodano: 2013-07-06 15:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Wszyscy fani duetu z Long Beach czekają na nowy album chłopaków z DPG - "Alumni", po którym słuch zaginął jakiś czas temu. Ostatni singiel z tej płyty narobił nam wszystkim niezłego apetytu na krążek a duet Battlecat/Amplified oraz Docc Free postanowili dodatkowo podkręcić atmosferę, puszczając w eter swoje własne remixy kawałka "L.A. Here's 2 U" - dla mnie oba wypadły lepiej niż oryginał, a wam który podoba się bardziej?

dodano: 2013-04-03 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Tha Dogg Pound & Snoop Dogg -- L.A. Here's 2 U

Według internetowych zapowiedzi Daza, jest to drugi, po "Forever In A Day" singiel, promujący nadchodzący album chłopaków z DPG pt. "Alumni". Krążek jest gotowy i ukaże się na rynku niebawem - tymczasem sprawdźcie nową odę do "Miasta Aniołów", oprawioną klimatycznym teledyskiem, który przygotował Dah Dah.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-02 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Niedawno wydany mixtape "That's My Work Vol. 1" doczeka się kontynuacji a pierwszy numer z zapowiadanego drugiego woluminu właśnie ukazał się w sieci. "L.A. Here's 2 U" to dedykowany miastu aniołów trybut od ekipy DPG, który wykorzystuje tą samą produkcję co ubiegłoroczny numer (Ro)Scoe pt. "Sunset Strip". Do sprawdzenia w rozwinięciu.