Krzysztof Cyrych
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-07-12 10:13 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

W 2016 Juicy J zdążył połączyć siły z Wizem na "Rude Awakening". Jednak chwilę później wyjawił zamiar solowego projektu i od razu przeszedł do spełniania zapowiedzi. Dziś na naszych głośnikach zagościć może "Lit In Ceylon". 16 kawałków bez żadnych gości, a wszystko okraszone bitami od m.in. Zaytovena, Tarentino i TM88. A na dokładkę klip do kawałka "Blue Bentley".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2016-07-07 13:18 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Konwencja, którą prezentuje Yung Lean niekoniecznie trafia do wszystkich. Jednak młody Szwed z powodzeniem prezentuje nowe materiały i idealnie trafia w swoją niszę. Jeśli na dłużej zagościły u Was takie kawałki jak "Kyoto", "Yoshi City" czy "Motorola" koniecznie sprawdźcie kolejny singiel z tegorocznej płyty Leana "Warlord".

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-27 19:45 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Ten kawałek zapowiadany był jako totalny hit lata. Nic dziwnego - takie połączenie skupia na sobie wzrok słuchaczy z całego świata. Jak wyszło? Całkiem dobrze. Dodatkowo warto dodać, że singiel jest przedsmakiem materiału "Major Key", który DJ Khaled zapowiedział na 29 lipca.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-27 13:05 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Dla jednych ten gość to One Hit Wonder, dla innych nowa nadzieja rapu... Tak, tak chodzi o Desiignera - rapera, który od opinii "xera Future'a" przeszedł do Freshmanów XXL. Po przebojowym utworze "Panda" przyszedł czas na dłuższy materiał. Oczekiwania były spore, jednak trzeba przyznać, że raper nie spoczął na laurach. Jak wygląda całość? Całkiem dobrze i procentująco na przyszłość...

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-17 18:07 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Mamy za sobą już połowę czerwca, jednak dopiero dziś Rick Ross postanowił wypuścić pierwszy w tym roku w pełni solowy kawałek. W jakiej formie jest Rozay? Sprawdźcie sami. Tematyka nieco oklepana, jednak niejedna osoba pobuja tu zapewne głową...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2016-06-15 19:32 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

29 września w warszawskim Palladium koncert zagra szalone trio Flatbush Zombies. Agencja Go Ahead podała do informacji, że jednak nie tylko reprezentanci Brooklynu zadbają o odpowiednią rozrywkę. Jako gość specjalny pojawi się znany wszystkim z A$AP Mob - A$AP Twelvyy.

dodano: 2016-06-12 12:56 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Świeżej krwi w amerykańskim rapie zawsze sporo. Niejednokrotnie słuchacze mają problem by nadążyć z tym, kto jest kto, a niektóre nowe twarze pojawią się równie szybko jak znikają... Ostatnio nieco głośniej zrobiło się o raperze zwanym Kodak Black. Mający wieczne problemy z prawem reprezentant Florydy w dniu swoich 19 urodzin wypuścił mixtape "Lil B.I.G. Pac". Gościnnie pojawiają się tu Gucci i Boosie. 

dodano: 2016-04-20 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip promujący szósty studyjny album niepodważalnej klasyki rapu - grupy Onyx. Wideo zostało zrealizowane do kawałka "Boom!", który to nagrany został na bicie od Snowgoons. Prawdziwe uderzenie dla wszystkich zwolenników trueschoolowego grania.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-04-20 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Gdy tylko zbliżają się ciepłe dni cała masa słuchaczy przenosi się muzycznie do Kalifornii. Tamtejsze bujające, lekkie brzmienia i chwytliwe melodie idealnie pasują do wyższych temperatur i odpoczynku. Akurat dobrze się składa, bo nadejście cieplejszych dni u nas zgrało się idealnie w czasie z premierą nowego projektu duetu Problem & DJ Quik. Po samych ksywkach już wiadomo, że ten materiał to czysty vibe Zachodniego Wybrzeża. Gościnnie pojawia się tu m.in. Wiz Khalifa i The Game.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-29 18:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Lil Wayne odkąd tylko pojawił się na scenie zbiera najróżniejsze opinie. Wiele lat w mainstreamie zmienilo bardzo jego i jego rap. Zaobserwować mogliśmy od sporej zmiany w ubiorze, po zupełnie inny klimat kawałków. Wielu słuchaczy narzeka, że kiedyś nawijał lepiej. Dla takich osób pojawia się nielada gratka - niepublikowany numer z 2006, do tego gorzki i poważny, dotykający społecznych kwestii.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-29 15:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 1)

Dosyć niespodziewanie w sieci pojawił się nowy materiał od 2 Chainza. "Felt Like Cappin" składa się z 7 kawałków. W jednym z nich usłyszymy Lil Wayne'a, który jest jedynym gościem. Na bitach m.in. Mike Will Made-It, Timbaland i Zaytoven. Zapraszamy do odsłuchu.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2016-01-29 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Każdy dobrze zna możliwości takich artystów jak Gucci Mane i Zaytoven. Można lubić ich lub nie, jednak gdy tworzą coś wspólnie odbija się to sporym echem i trafia na tysiące imprez. Na portalu Soundcloud pojawił się właśnie ich wspólny mixtape pt. "Mama's Basement". Szukacie kawałka na weekendową imprezę? Sprawdźcie ten materiał.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-25 12:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Od dłuższego czasu jego ksywka pojawia się obok największych sław światowego mainstreamu, Mike Will Made-It przebił się w fenomenalny sposób do ścisłej czołówki najlepszych producentów i nie zamierza szybko ustępować komukolwiek miejsca. Jeszcze w styczniu będzie nam dane otrzymać od niego nowy materiał.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-24 19:30 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Nowy album Ferga zbliża się wielkimi krokami. Raper stwierdza, że będzie to najlepszy materiał jaki do tej pory wydał... W wywiadzie dla Revolt TV artysta zdradził kogo obok niego usłyszymy na tym krążku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-23 13:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 4)

W ostatnim wywiadzie Memphis Bleek zdradził, że ma spore wątpliwości, że Jay-Z kiedykowiek wyda jeszcze solowy album. Raperzy znani są z wieloletniej współpracy, czy zatem jest coś na rzeczy?

Strony