PlanBe wskazuje swojego ulubionego polskiego rapera

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2024-05-10 07:00 przez: Redakcja (komentarze: 0)

PlanBe wydał w kwietniu wspólny album z Sir Michem. "Blue Moon" to materiał, który sam PlanBe określa jako swoją „drugą pełnię". Ma to odniesienie do jakości jaką prezentuje na tym krążku ale i do nocnego klimatu, w którym Plan od zawsze czuł się najlepiej i który towarzyszył mu na debiutanckiej "Insomnii". Przy okazji gali Popkillerów porozmawiał krótko z Yurkoskym na naszej ściance, opowiadając mu m.in. o swoich muzycznych planach, zmianie w podejściu, ale także o swoich typach.

Zapytany o faworyta do nagrody Rapera Roku odparł: "Staram się być na bieżąco, sprawdzam numery. Tutaj dla mnie bezkonkurencyjnie OKI, to jest mój ulubiony polski raper, cały czas to zresztą mówię. Te single były przemocne, jest konsekwencja".

Zdradził także, że po dwóch wspólnych płytach z Michem planuje bardziej otworzyć się na innych producentów i podziałać też z innymi osobami. Cały wywiad obejrzycie między 7:17 a 11:24 poniższego pliku zawierającego 22 wywiady z tegorocznej gali - m.in. z Łoną, Floral Bugsem, Silesem, Onarem, Muflonem czy Sebastianem Fabijańskim.

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>