Włodi i Hałastra gośćmi na koncercie Benny'ego The Butchera!

wydarzenie
dodano: 2023-05-14 21:14 przez: Redakcja (komentarze: 3)

Już w tym miesiącu Warszawę odwiedzi reprezentant Griselda Records - a supportować będą go Włodi i Hałastra! Koncert już 23 maja w klubie Progresja.

Benny the Butcher jest częścią ekipy związanej z Griselda Records oraz Black Soprano Family - kolektywów, które stanowią pewnego rodzaju ujście dla narracji rapera, w której pierwszoplanową rolę gra uliczne życie. Do jego największych inspiracji należą hip hopowe składy z połowy lat 90., pochodzące z tego samego stanu - Wu Tang Clan oraz Mobb Deep. Jak na standardy gatunku kariera Benny’ego rozpoczęła się dość późno. Choć już w wieku dziesięciu lat Jeremie Pennick wiedział, że swoje życie chce powiązać z muzyką, to dopiero po wejściu w czwartą dekadę swojego życia wydał swój debiutancki materiał “Tana Talk 3” (2018). W 2020 roku Benny połączył siły z producentem Hit Boyem, czego owocem jest album “Burden of Proof”, na którym gościnnie wystąpili m.in. Lil Wayne, Big Sean, Rick Ross, Conway The Machine czy Freddie Gibbs. Krążek spotkał się ze świetnym odbiorem publiczności oraz krytyków i uplasował się na 27. pozycji notowania Billboard 200. W zeszłym roku światło dzienne ujrzała trzecia płyta w dorobku rapera, “Tana Talk 4”. Benny The Butcher nie zwalnia jednak tempa, a kolejny materiał, który powstał w ramach ponownej współpracy z Hit Boyem, nabiera właśnie ostatnich szlifów.

BENNY THE BUTCHER
Benny the Butcher Presents: Thank God I Made It Tour
Gość specjalny: Włodi, Hałastra
23.05.2023 / drzwi 19:00, start 20:00
Warszawa, Progresja
BILETY: https://bit.ly/BENNYTHEBUTCHER_WWA
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster
Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

Zaznacz obecność na wydarzeniu

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Winiary Bookings

Benny The Butcher & J. Cole - Johnny P's Caddy (Official Video)

Jacek_
Warto dodać o dwóch częściach The Plugs I Met... Pozdrowienia dla fanatyków ekipy z Buffalo ;)
Anonim
I to jest komentarz, który warto napisać, a nie kolejny o tym ,że jednemu z drugim Quebonafide przeszkadza. Pewnie nie jeden jego fan, nie napisał tu tylu komentarzy pod niusami o nim, co Ci czekający na koniec jego kariery. Warto sobie zadać pytanie ,po co tu tak naprawdę wchodzisz i zmienić nastawienie.
lucek na majku
Warto dodać, że tylko dobry rap na koncercie będzie. Bo klub jest taką tragedią, że bez klimy i wentylacji w trakcie buansowania pozdycha publika! Mówię to z doświadczenia koncertu fortepianowego Hani Rani. Życzę powodzenia! :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>