Paktofonika i goście - w sobotę wyjątkowy koncert w Gdyni!

wydarzenie
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-04-26 10:30 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Pod koniec zeszłego roku Paktofonika przeniosła się wraz z fanami do przeszłości za sprawą jubileuszowych koncertów w katowickim Spodku. Wydarzenia odbiły się szerokim echem, a ich rewelacyjny odbiór sprawił, że Fokus i Rahim zostali zaproszeni na północ kraju.

Już 29 kwietnia artyści staną na deskach gdyńskiej Polsat Plus Areny, by zaprezentować na żywo utwory z kultowych albumów "Kinematografia" i "Archiwum kinematografii". Jak podkreślają organizatorzy, nie będzie to zwyczajny koncert, a multimedialne, wielowymiarowe show gwarantujące niepowtarzalne doznania. Dwugodzinnemu występowi towarzyszyć będzie bowiem przygotowana specjalnie na tę okazję oprawa wizualna.

Zadbano także o gości specjalnych, którzy wykonają zwrotki Magika. Na scenie pojawią się Abradab; Bisz; Gutek; Fejzjestm; Jarecki; Kleszcz; K2; Kopruch; Meek, Oh Why?; Puq; Minix; Sot; DJ Bazgrov czy Marcin Kowalczyk, który wcielił się w rolę artysty w filmie "Jesteś Bogiem". Na tym lista się nie kończy, gdyż ostatniego z gości mamy poznać tuż po weekendzie.

Za przygotowanie filmowej strony wydarzenia odpowiadają Błażej Jankowiak z ekipy 9Liter Filmy (scenariusz) i Aleksander "Kopruch" Kozłowski z Przedmarańczy (reżyseria i realizacja).

Paktofonika | Gdynia | 29.04.2023.

Połączenie wszystkich wymienionych elementów sprawi, że każdy, kto pojawi się tego dnia pod sceną doświadczy niezapomnianych chwil i stanie się uczestnikiem historycznego, jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, a taka okazja może się już nie powtórzyć. Bilety z ostatniej puli dostępne są jeszcze w serwisach: Interticket (https://interticket.pl/paktofonika) i Biletomat (https://www.biletomat.pl/bilety/paktofonika-gdynia-12836)

Warto dodać, że kilka dni temu na kanale MaxFloRecTV udostępniony został pierwszy oficjalny teledysk do utworu "Mechaniczna pomarańcza". Jak możemy przeczytać w opisie pod filmem, jest to jedynie namiastka oprawy wizualnej przygotowanej z myślą o jubileuszu, a klip w całości wygenerowany został przez sztuczną inteligencję.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z MaxFloRec

Magik Śląskim Raperem 30-lecia - nagrodę odbiera jego syn, Fejzjestm (Popkillery 2023)

Paktofonika - Mechaniczna pomarańcza (official video)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>