Paktofonika wróci na scenę! Wyjątkowy koncert z gośćmi

dodano: 2022-09-29 20:35 przez: Redakcja (komentarze: 5)

Już 10 grudnia 2022 roku odbędzie się drugi z serii “Kosmicznych Koncertów”. Po 20-tu latach ciszy do katowickiego Spodka wróci legendarna Paktofonika , która zabierze słuchaczy w hip-hopową podróż do przeszłości.

Będzie to niepowtarzalna okazja przeżycia historycznego koncertu zespołu, którego utwory miały ogromny wpływ na środowisko w tamtych czasach i który to w dalszym ciągu kształtuje nowe pokolenia słuchaczy. Nie zabraknie równie legendarnych gości...

Wieczór rozpocznie się mocnym, hardkorowym uderzeniem. Molesta Ewenement wystąpi w pełnym składzie. Włodi, Vienio, Pelson, Wilku oraz DJ B przypomną jak i czym żyły wszystkie osiedla w Polsce na przełomie wieków, i dlaczego “Skandal” jest do dziś jednym z najbardz iej wpływowych albumów na polskiej scenie hip - hopowej. Obchodzący dwudziestolecie swojego albumu “30 minut z życia” O.S.T.R. pokaże widzom dlaczego od dwóch dekad jest niekoronowanym królem freestylu. Ponadto, raper przypomni Wam największe hity ze swojeg o debiutanckiego - również jubileuszowego - albumu “Masz to jak w banku”, którym zrewolucjonizował pojęcie “flow” na rodzimej scenie. W podróż na polskie podwórka lat dziewięćdziesiątych, zabiorą Was niekwestionowani pionierzy rapu w Polsce - Wzgórze Ya-Pa-3. Kielecka ekipa, zatacza koło powracając do katowickiego Spodka, miejsca gdzie za sprawą wygranych w 1995 roku “Odjazdów” rozpoczęła się ich wielka kariera.

Kulminacyjnym momentem festiwalu, który przeniesie nas wszystkich w hip-hopową podróż do przeszłości będzie koncert z okazji XXII - lecia debiutu Paktofoniki. Rahim i Fokus, wraz z gośćmi zaproszonymi specjalnie na ten wyjątkowy wieczór, wykonają utwory z “Kinematografii” oraz “Archiwum Kinematografii”. Tak się pisze historia. To, co się wydarzy tego dnia w Spodku pozostanie w Waszej pamięci na zawsze!

Sprzedaż biletów ruszy 3 października 2022 na www.kosmicznykoncert.pl Organizatorem wydarzenia jest MegaClub Events. Wyłączną dystrybucję biletów prowadzi Going. oraz Empik Bilety

Wydarzenie FB

15 lat od Pożegnania Paktofoniki - Pokahontaz wspominają Koncert w Spodku (Tourbus #7)

Tagi: 

KANE
Dziś odpalajcie tylko jedną rzecz!!!! Album roku w USA i na świecie!! $$$ Soul Sold Separately czyli nowy album FREDDIE GIBBSA ! gdziekolwiek APPLE, SPOTIFY obojętnie na YouTube też pojawiają się kawałki. Mam nadzieję że Popkiller którego bardzo szanuję też że zrobili wywiad z Space Rabbitem, zrobi dziś z tego newsa ! Podobieństwo do twórczości Tupaca też jest. Album roku !!!
chyba Ty
20 lat temu koncert pożegnalny. 20 lat później pożegnalny koncert koncertu pożegnalnego. Dla mnie osobiście to jest żenada i wszystko dla pieniążków.
Anonim678765678
no a teraz masz powitalny koncert, jak dla mnie super opcja
S.H.
Fajne wydarzenie. Nie wierć się jak typowy Janek.
Issss
To nie jedź. Nie każdy miał okazję posłuchać utworów Paktofoniki na żywo.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>