Peja wspomniany na amerykańskiej płycie

kategorie: Polska, USA, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2022-12-25 19:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 22)

Peja przez lata działalności zaznaczył swoją pozycję nie tylko na polskiej scenie, występując za granicami czy współpracując z legendami zza Oceanu. Tym razem pojawił się na amerykańskiej płycie... ale nie osobiście.

W utworze "History Makers" Ballkicka i Lorda Willina pada bowiem wers "Slums Attack like Peja", co nie uszło uwadze samego Rycha, który podrzucił tę ciekawostkę na swój profil. To natomiast odnotował Lord Willin, nazywając poznańskiego MC "polską legendą hip-hopu"

History Makers (feat. Lord Willin)

Tagi: 

slamsatak slams village
Ooo! Chooojuuu! Złotyyy! He is a ledziend! Ledziend!!! Hej Peja czy już się zesrałeś czy dopiero się obudzisz? Co tu sie odpier.doliło. To jest tak pojechane jak dupa cwela.
Anonim
Wystarczy że ty się zesrałeś w komentarzau ptysiu kolorowy
Anonim
Tede to Ty? Wiesz że jest promocja na braveran w wwa?
Jaworzno
Milcz tam ełnuchu Rychu Peja to Legenda Polskiej Rap Sceny... Tyle w temacie...
90'S
Zgadzam się z tobą Jaworzno Tyle W Temacie......
Slums village
Peja ty czopie pseudo gangusie nie zapomnę cię jak u ICE-T na koncercie odstawiłeś parodie. Madafakin madafaka! Żeś krzyczał jak dzieciok z podstawówki normalnie szopka, tak sie nakręciłeś, że jak teraz to puszczam śmieszy mnie to bardziej niż najlepszy kabaret. Z czasem się rozwinął na polskiej rap scenie ale nie róbcie z niego jakiejś wielkiej ikony.
Big O
Nie znacie to po H.j się spuszczacie, chociaż to nie jest rap tylko hardcore/metal z gość. Lorda Willin'a to nawet jest ok dzieci.
40latek
Szczerze to nie kumam zachwytu nad Peją. Koleś w koło o siedzeniu pod blokiem ględzi. Liroy moim zdaniem miał dużo ciekawsze kawałki. Peja zasłynął kawałkiem AntyLiroy. Wielki hojrak co to z zazdrości o popularność Liroya na jego hejcie zrobił karierę.
Rapiv
Ty człowieku nie masz pojęcia o czym piszesz.
41latek
Te dzieciak nawet jak człowiek nie jest juz w temacie to po co po nim cisniesz ty na pewno masz pojęcie o rapie czy też o Peji
Nie inaczej
Jak nie jesteś w temacie,to sprawdź sobie parę nowszych cd Ryśka.Nagrywane hurtowo na jedno kopyto.I nie że mu cisnę bo był jednym z najlepszych a on nadal uważa,że nim jest.I tu jest pies pogrzebany.
Big O
to że nagrywa takie płyty jak teraz i nagrywa kawałki z np z multim nie oznacza że jest legendą na pl rap scenie i nic to nie zmieni ma swój status zapisany w historii tej sceny i Tyle W Tym Temacie....
Anonim
Ty boomer a ten szczur po co tu włazi i pisze te wypociny. Skąd wiesz jaka chłop ma wiedzę? Jak na 40 latka to masz strasznie płytkie Myślenie
Big O
dziecko odp. ci tak na twój komentarz Normalnie uśmiałem się z tego płytką to masz klatę Tyle w temacie.....
Anonim
Żeś debil do potęgi
Uuh
Co ty piepreszysz . Peja o siedzeniu pod blokiem ? Ty chyba zatrzymałeś na jego płytach z początku wieku . Idź się lepiej spuść w kiblu
Hahaha
Ale co to za osiągnięcie?Czym tu Peja się podnieca jak dziecko?Bardzo dobry MC z Ryśka był bo teraz to już tylko wali wszystko na jedno kopyto.
Wiesiek
Piwrdolniety jesteś czy tylko udajesz takiego?
PokiNieByloInternetuTylkoRodzinaWiedzialaZesGlupi
"Podziałów rytmicznych chyba masz tu ze 100 i tak powiedzą, że wciąż to samo flo" ;))
AnDu
A ja przyszedlem się tylko przywitaaaać
Fazi
Dobry peja to stare dzieje, jak poszedl w trapowo h00jowe brzmienie to juz sie słuchac nie da. Ja lubie peje ale na starych kawalkach, posluchac go wieczorkiem z piwkiem to dobra sprawa
Maly 666
Ballkick nie jest zespołem ze stanów, tylko polskim prosperującym na wyspach.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>