Peja o freak-fightach: "Gardzę tym, to promowanie głupoty i patoli"

Peja ma za sobą lata sportowych treningów, więc wielokrotnie był typowany do udziału w galach freak-fightowych. Głośno było też o pomyśle walki z Tede, odnośnie której poznański raper mówił, że odrzucił ofertę za milion złotych. Teraz Peja pochylił się dokładniej nad tematem freak-fightów, na które patrzy bardzo krytycznie.

"Nie będę się bił na tego typu widowiskach, ponieważ nie jestem jakby rozrywką dla tego targetu. Gardzę tym, szczerze. Tak naprawdę dziwię się sportowcom, za którymi stanąłem, że wychowują tych wszystkich nowych „sportowców”, żeby tu nikogo nie urazić, że biorą pieniądze za szkolenie tych wszystkich niby sławnych person. Poświęcają swój czas i talent za pieniądze, dając im start w tych galach. Bo tak naprawdę, to jest jedyna możliwość prawdziwego zarobkowania. Oni jako profesjonalni fighterzy nigdy nie zobaczą takich pieniędzy, a co gorsza, nie dostaną takich warunków na walki. I to jest dramat. Powinni przymknąć tę furtkę i nie dopuszczać do tego typu rzeczy.

Niestety duże profesjonalne gale też musiały się z tym pogodzić i przeprosić. Czy trzeba się z tym zgadzać? Niekoniecznie. Dlatego ja będę nadal poszukiwał prawdy, autentyczności, szczerości – chodzi mi o kulturę tych freak fightów, o zachowanie tych ludzi. To jest promowanie głupoty i patoli. Tam bez jakiejś konkretnej, inscenizowanej często afery nie ma sprzedaży PPV. Ja w ogóle tego nie oglądam. Jest taki raper z Torunia – Małpa. On bardzo mądrze wypowiedział się na temat tych walk – że nie pi*rdolcie, że wzięliście walkę w oktagonie po to, żeby się sprawdzić, bo na każdym szczeblu regionalnym są amatorskie, zawody MMA, do których możecie iść i się sprawdzać. Anonimowo, na sali gimnastycznej gdzieś w Koziej Wólce. I tak samo, jak jeden czy drugi łeb mówi, że wziąłby walkę ze mną, czy coś, to ja mu mogę mordę obić lub spróbować się z nim bez udziału kamer. Gdzieś na sali niech sobie przyjdzie, nawet ze swoim trenerem, jeżeli będę miał oczywiście na to ochotę" - mówi Rychu w rozmowie z Marcinem Zawadą w "Anatomii Sukcesu"

Peja. Wybieram życie | Anatomia Sukcesu #peja #wywiad

Tagi: 

Ej
W końcu raperzy zaczynają to krytykować. Kiedyś pisałem pod newsem o Sariusie, który mówił że zawsze chciał walczyć, że to błazenada to mi próbowali tłumaczyć, że ćwiczy od zawsze.
Kl@un Szyderca
No i prawdę Rychu powiedział. Całe te gale to jest towarzystwo bandytów i patoli piorących mózgi małym dzieciakom - bo głównie to oni oglądają, dają kasę i - niestety - takim jedenastolatkom to imponuje. To są jakieś chore jazdy, pozdrowienia do więzienia i inne pojebaństwa, których w normalnym społeczeństwie w ogóle nie powinno być w mainstreamie. To całe państwo jest chore i nieudolne, że handlarze ciężkich dragów typu RS60 czy inny Misiek z koziej wólki to są bohaterowie. Kurwa, co to w ogóle jest... Dlaczego to się w ogóle zaczęło kojarzyć z hip-hopem? To jest dowód na to, że kultura hip-hop sięgnęła w Polsce dna i przebija się przez metr mułu. A duża w tym zasługa braciszków Step z Opola, którzy wydadzą każde dukające gówno, byle zarobić. Jakiś cyganów z Niemiec czy inne barachło.
Polonez
No i Rychu ma 100% racji
TakWygladaZycie
Czyli Rychu jeszcze nie przekonany, chwilę dłużej jednak trzeba będzie poczekać na jego występ w oktagonie, ale skoro takie emocje to w nim budzi, jest szansa że zawalczy. Oby otworzyła mu się głowa w miarę szybko bo już ma swoje lata i lepiej zawalczyć wcześniej niż później
Masakra
Generalnie spoko, ale dlaczego typ mówi to typ z napisałem gang na koszulce.
Miami stick drill
Dobrze powiedział, tak samo jak kiedyś o drillu.
Pierdolenie Rycha
Oczywiście, że Rychu ma rację. I na tym można byłoby postawić kropkę i pójść dalej, ale czy to nie Rychu ostatnio wypowiadał się pozytywnie na temat MALIKA MONTANY? Tego samego Malika który jest założycielem jeszcze bardziej patologicznej federacji niż Fame? Ta wypowiedź Rycha to typowy Poznański zabieg powiedzieć coś co myśli większość. Tak, aby nikogo nie urazić. Na słowa Peji należy brać zawsze poprawkę ponieważ później zaczyna się wymigiwać i odwracać kota ogonem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>