Malik Montana łączy siły z Maxwellem z 187Strassenbande!

Malik Montana kontynuuje swoje muzyczne podboje z gwiazdami europejskiej sceny. Tym razem opublikował numer z Maxwellem. 

"Chodź", znany również jako "Ołów" to już czwarta współpraca Malika Montany z członkami hamburskiego kolektywu 187Strassenbande. Wcześniej, polski raper wypuścił w świat singiel "750" z Bonezem MC oraz "Mordo Weź" i "Kryptophon" dwukrotnie z LX'em - producentem oraz raperem. 

Bezkompromisowy styl nawijki który utrzymany jest w drillowym brzmieniu, a także klimatyczny, uliczny charakter utworu oraz klipu, nie mogły nie przynieść sukcesu. Ta produkcja, wyczekiwana była przez słuchaczy, a wers "Bo z ołowiem nie ma żartu" bombardował TikToka czy Instagrama wraz z przeróżnymi zwiastunami nuty. 

Za produkcję muzyczną odpowiadają Olek oraz Antonello. Pierwszy, znany z wielu dotychzasowych współprac z Malikiem, drugi kojarzony chociażby ze współpracy z Kizo w utworze "Art". Klip zrealizowany został przez ekipę Flying Digital Content, którzy w swoim zanadrzu mają teledyski takie jak "Papuga" od Maty czy "Wiatr Wielkich Zmian" od Lanka z Hotelu Maffija 2.

Malik Montana x Maxwell - Chodź (Official Video)

15Rachel
Ja chcę track z GZUZ'em.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>