Malik Montana na planie klipu z Farid Bangiem, Jamule i PA Sports!

Co za informacja! Malik Montana i Farid Bang łączą siły. Na Instagramach obu artystów pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego.

Malik nie próżnuje, a swoimi ostatnimi ruchami sukcesywnie dąży do tego, aby polska scena rapowa pojawiała się na językach osób w całej Europie. Klip z najdroższego penthouse'u w Paryżu z Sofiane, wcześniej numer z Dossehem, plan klipu 187Strassenbande. Teraz łączy siły z niemieckim raperem Farid Bangiem o korzeniach hiszpańsko-marokańskich, właścicielem topowej wytwórni niemieckiego rynku muzycznego Banger Music.

Malik Montana i Farid Bang - takiego połączenia przedstawiać nikomu nie trzeba. Panowie spotkali się na planie zdjęciowym w Dusseldorfie. Prócz wspomnianych raperów, mogliśmy zobaczyć również obecność na planie zdjęciowym innych niemieckich artystów: Jamule oraz PA Sports.

Jamule to niemiecki raper o korzeniach hiszpańsko - libańskich a także podopieczny PA Sports z jego wytwórni LifeIsPain. PA Sports to aktywny od 2006 roku niemiecki raper Irańskiego pochodzenia, mający w swojej dyskografii współprace z artystami takimi jak: Maxwell, Kianush, Capital Bra czy Hamza 500.

Malik swoje zdjęcie na Instagramie z Faridem uzupełnił podpisem "Brudasy with attitiude GM2L x Banger", czyżby "Brudasy" to był tytuł utworu? Niebawem na pewno się przekonamy!

Za realizację teledysku odpowiadał Daniel Zlotin - reżyser, który w zanadrzu ma chociażby wyprodukowanie ponad 30. minutowego teledysku do utworu "Rostov on Don" / "Apocalyptic Endgame" od niemieckiego rapera o ukraińskich korzeniach Sun Diego znanego również jako SpongeBozz. Co więcej, ma w zanadrzu również realizację teledysku do hitowego swego czasu numeru "Guns & Roses" od Helly Luv'a i Ardiana Bujupi'ego.

Poniżej zamieszczamy Wam zdjęcie z klipu z IG Malika.

GOLO I WESOLO
Same zdjęcia żadnych konkretów Malik myślisz że jak się przypucujesz z kimś znanym na focie to ci to ci raespect wzrośnie??!??!?
Anonim
Dzieci se wkręcą że przez malika cała europa słucha pl whacków i można odtrąbić sukces.
Glop
Dziecko naucz się pisać, a tak poza tym nie masz pojęcia o niemieckim rapie a się pocisz no kurwa znalazł się następny znawca od muzyki no kurwa brawo do lekcji dziecko Kasztanek.
immortal technique
To pewnie kolejne fotki z których nic nie wynika, ale Farid to dobry raper w przeciwieństwie do Stanika, a ten reżyser to w ogóle mistrz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>