Malik Montana i Capital Bra już niedługo we wspólnym numerze!

Lada moment usłyszeć powinniśmy niezwykle ciekawą kooperację polsko-niemiecko-holenderską.

Na swoim story Instagramie niemiecki raper, mocno powiązany ze sceną holenderską -  Goldstein Kolja oznaczył Malika Montanę, Capitala Bra, podopiecznego Capiego czyli Ngee030 oraz rapera prosto z Amsterdamu, związanego ze środowiskiem kibicowskim Ajaxu - Mocro5th.

Capital Bra to niekwestionowana gwiazda niemieckiej sceny. Niemiecki raper z rosyjskimi oraz ukraińskimi korzeniami, słynie ze swojego ulicznego sznytu nawijki. Gościł i podbijał już praktycznie wszystkie rapowe listy przebojów. 

Ngee030 to młody artysta który jest cżłonkiem Bra Musik - wytwórni założonej przez Capitala Bra. Jego matka jest Niemką, a ojciec pochodzi z Albanii. Z ramienia Bra Musik wyszedł jego drugi, większy projekt czyli EP: "Normalitat".

Kolja Goldstein. Niemiecki raper, który w swoich tekstach opowiada o gangsterskich przewózkach. Miłośnikom niemieckiej sceny Kolja znany jest od dobrych kilku lat. Był związany muzycznie z Ali As'em.

Mocro5th to raper bardzo związany ze środowiskiem kibolskim Ajaxu Amsterdam. Większej publice dał się poznać wydając numer "Rennen". Lecz po wydaniu singla "Mocro Shit" o raperze stało się głośno. Klipy rapera, mają kibicowskie przesłanki, dobrym przykładem będzie kawałek "Op Het Veld" z gościnnym udziałem swojego ziomala Sepy, gdzie pojawia się grupa kibolska F-Side.

ODB RIP
Piszecie jakby capital dograł się na płytę temu farmazonowi, a wyjdzie tak jak buczer z lil wayne
xczy
LX zaprosił Malika na swoją płytę, a ty dalej słuchasz przychlastów ze stepu i innych mefedroniarzy?
Anonim
LX najsłabszy z 187 a malik jak robił klip z gzuz to się na niego patrzył wystraszony jak na idola czy kogoś takiego. Hajsem się wszędzie wpycha to czasem coś wyjdzie.
LL
No i napisał farmazon który wszystko wie a wie co najwyżej jak opylić komuś WC.
Anonim
Jak Capital Bra nagra z malikiem to ja mu już dziękuje, więcej nic nie sprawdzę. Może to jakaś ściema jak tylko ich oznaczył. Gimby węszyły numer malik, quavo i ufo361 bo malik wstawił zdjęcie w studiu w którym rok temu byli i zrobili se foto ufo361 i quavo.
Anonim
CAPITAŁ BIUSTONOSZ? BIUSTONOSZ KAPITAŁU? Coraz lepsze te ksywki
Nie cwaniakuj
In einem Instagram-Story Beitrag erklärt der Berliner, dass er sich „Capital“ genannt hat, weil er schon immer „Kapital haben wollte“. Das Anhängsel „Bra“ kommt daher, da er sich als Bruder aller Menschen sieht! Starke Antwort!
jorgen
gangsterskie ksywki i gangsterskie wstawki
True Religion Fein
Ciekawostkę wam powiem że SosMula w USA kręci mniej wyświetleń niż malik w PL a nagrał już nutę z Bonez'em z DE i spinnet drugiej się pojawił nie dawno a malik się musiał prosić żeby sobie zdjęcie z Gzuz'em móc zrobić i dopiero po długich zmaganiach pozwolili mu nagrać z najsłabszym z 187 czyli LX. Malik prawdziwy intercontinental gangsta co ma szacunek wszędzie xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>