Maxwell

Maxwell

dodano: 2022-01-28 18:00 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 1)

Malik Montana kontynuuje swoje muzyczne podboje z gwiazdami europejskiej sceny. Tym razem opublikował numer z Maxwellem. 

dodano: 2018-05-21 16:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Juju z duetu SXTN

Trzynasta edycja przeglądu niemieckiego rapu nie okazała się pechowa, wszak w tym tygodniu odbyło się wiele głośnych premier m. in. od Celo & Abdi, Gzuza, Boneza MC, Maxwella, Ufo361, Schwesty Ewy, SXTN czy Nimo.

recenzja
kategorie: R&B, Recenzje, Soul, Teledyski, Video
dodano: 2016-10-04 16:00 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Even though life never goes so right, do what you feel – wydaje się, że te słowa, wyśpiewane na koniec otwierającego “BlackSUMMERSnight” utworu “All The Ways Love Can Feel” to swoista myśl przewodnia kariery Maxwella. Urodzony na Brooklynie,, obdarzony nieziemskim talentem i wrażliwością wokalista, podobnie jak D’Angelo, po kilku latach od rozpoczęcia kariery w latach 90., na długo zniknął ze sceny, pozostawiając fanów z pytaniem „Gdzie on się podział?” a samemu próbując jakoś ułożyć sobie życie.

Triumfalny powrót w 2009 roku albumem „BLACKsummers’night” przypomniał światu o Panu Rivera, który w drugiej połowie lat 90. wkroczył tanecznym, dystyngowanym krokiem na scenę współtworząc podwaliny neo-soulu i zapisując się na stałe w sercach miłośników ciepłego, subtelnego soulu i r&b. Dwie zasłużone nagrody Grammy i siedem lat później Maxwell znów postanowił wyjść z cienia, serwując drugą część krążka – sprytnie zatytułowaną „blackSUMMERS’night” (a niech Cię, wujku Google!).

Tagi: