schwesta ewa

schwesta ewa

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-02-09 20:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 2)

Teledysk do numeru Sentino i Schwesty Ewy był zapowiadany z rozmachem... a po premierze szybko zniknął z Internetu, wśród głośnej krytyki fanów. Dlaczego Sentino postanowił usunąć video?

dodano: 2022-01-17 14:16 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 0)

Numer "Powww!" narobił dużo zamieszania i spolaryzował słuchaczy, a Sentino zapowiadał animowany teledysk do numeru ze Schwestą Ewą. Ukazał się on wczoraj i... szybko zniknął.

dodano: 2022-01-08 15:17 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 10)

Pierwsza głośna premiera rapowa tego roku to "Aporofobia" Sentino (szczegóły w dziale Premier Płytowych). Na płycie znajdziemy tylko jednego gościa - ale jakiego. Jest to gwiazda niemieckiej sceny, urodzona w Koszalinie Schwesta Ewa.

dodano: 2018-05-21 16:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Juju z duetu SXTN

Trzynasta edycja przeglądu niemieckiego rapu nie okazała się pechowa, wszak w tym tygodniu odbyło się wiele głośnych premier m. in. od Celo & Abdi, Gzuza, Boneza MC, Maxwella, Ufo361, Schwesty Ewy, SXTN czy Nimo.

dodano: 2018-04-02 15:45 przez: Michał Kubacki (komentarze: 8)
Namika

Tyle premier kobiecego rapu, że można byłoby sądzić, że w tym tygodniu odbywał się Dzień Kobiet, a nie Wielkanoc.  Premiery swoich teledysków świętowała Namika, Schwesta Ewa, Eunique, Azet, Bausa, Yung Hurn, Capital Bra, Marsimoto, Manuellsen & Micel O i wielu, wielu innych.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-06-11 13:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

Jakiś czas temu głośno było o tym, że popularna w Niemczech raperka polskiego pochodzenia, Schwesta Ewa zatrzymana została przez policję kryminalną.

"Raperce zarzucono podejrzenie o handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego, podejrzenie o sutenerstwo, pobicie i oszustwa podatkowe. Według informacji Bilda 32-latka uzależniała swoje fanki finansowo i doprowadzała do prostytucji. Domniemane ofiary to piec dziewczyn w wieku 17-19 lat." - pisaliśmy wówczas. Teraz pojawiły się nowe wieści prosto z sal sądowych.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-16 22:28 przez: Michał Kubacki (komentarze: 8)

O Polce, która przeszła drogę od prostytucji do niemieckiej kariery rapowej było w ostatnich latach głośno z powodów muzyki i licznych kontrowersji. Teraz znów trafiła na nagłówki. Jak poinformował dziś niemiecki odpowiednik Faktu - Bild - niemiecka raperka polskiego pochodzenia została dziś zatrzymana przez policje kryminalną.

Raperce zarzucono podejrzenie o handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego, podejrzenie o sutenerstwo, pobicie i oszustwa podatkowe.

Tagi: