Schwesta Ewa zatrzymana, podejrzana o sutenerstwo!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-16 22:28 przez: Michał Kubacki (komentarze: 8)

O Polce, która przeszła drogę od prostytucji do niemieckiej kariery rapowej było w ostatnich latach głośno z powodów muzyki i licznych kontrowersji. Teraz znów trafiła na nagłówki. Jak poinformował dziś niemiecki odpowiednik Faktu - Bild - niemiecka raperka polskiego pochodzenia została dziś zatrzymana przez policje kryminalną.

Raperce zarzucono podejrzenie o handel ludźmi w celu wykorzystania seksualnego, podejrzenie o sutenerstwo, pobicie i oszustwa podatkowe.

Według informacji Bilda 32-latka uzależniała swoje fanki finansowo i doprowadzała do prostytucji. Domniemane ofiary to piec dziewczyn w wieku 17-19 lat. W styczniu tego roku Schwesta Ewa zapowiedziała otworzenie własnego domu publicznego sygnowanego własna ksywka we Frankfurcie.

Schwesta Ewa urodzona w Koszalinie już w wieku lat 16 rozpoczęła prace jako prostytutka. Odkryta przez Xatara, który został jej wydawcą w labelu Alles oder Nix Records. Jej album "Kurwa" zadebiutował na 11 miejscu niemieckiej listy sprzedaży.

Tagi: 

suty
za zmuszanie do prostytucji kara smierci.co to wgl za czasy ze dziwka za gwiazde robi
abecadło
No dokładnie, przez pół życia się kurwiła, ćpała i chlała a teraz "wielka dama" na salonach, sama była w tym biznesie przez tyle lat to na pewno widziała różne przypadki,jeszcze jakby chciała sobie burdel otworzyć w którym kobiety pracowałyby z własnej woli ( tak jak ona - nikt jej nie zmuszał do kurwienia się ) to by przeszło, ale handel ludźmi, zmuszanie do prostytucji, pobicia to jest już masakra, powinni ją zamknąć na wiele lat, żeby miała nauczkę, ona i tak się nie nadaje do resocjalizacji, za bardzo zdemoralizowana i zepsuta.Osiągnęła sukces zamiast zrobić coś sensownego z życiem to robi karierę w kryminale, no cóż urodę i ładne ciało ma ale rozumu jej Bóg poskąpił.
Pavel
Witamy w zachodnich Niemczech, tu nie ma dziwnych przypadkow, pozatym jak sie zadaje z xatarem to nic dziwnego ze policja sie nia interesuje.
Krystiano
kurwa kurwie łba nie urwie
syn ostrego
w końcu porządny artykuł na pofriendly.. znaczy popkiller. Tak trzymajcie! Props Natali na prezydenta!!
syn ostrego
popfriendly
...
SCHWESTA EWA ARESZTOWANA. JEST PODEJRZANA O SUTENERSTWO
La
Skurwienie nie ma granic

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>