Malik Montana w studiu z Headie One!

kategorie: Polska, Świat, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-12-13 13:15 przez: Mateusz Gzyra (komentarze: 6)

Gorący news prosto zza zachodniej granicy. Malik Montana wrzucił zdjęcie prosto ze studia w Frankfurcie nad Menem z brytyjską gwiazdą drillu, Headie One'em! 

Cztery godziny wcześniej, producent Liam Callan wrzucił na instagramową relację film, gdzie widać brytyjskiego artystę nagrywającego zwrotę w studio, oznaczając przy tym i Malika oraz rapera prosto z Tottenhamu

Headie One to jedna z najpopularniejszych brytyjskich postaci drillowych, chociaż nie zamyka się jedynie w tym nurcie. Reprezentant północnej części Londynu, ma na swoim koncie liczne współprace z najważniejszymi postaciami brytyjskiego rapu a także z tymi zza Oceanu: Drake'em, Future, AJ Tracey, Stormzym, Skeptą czy Bugsey'em. 

Warto wspomnieć, że Malik jeszcze wczoraj obecny był na planie klipu ekipy 187Strassenbande!

Jak widać, Malik nie próżnuje! 

jakiś żart
ee sobowtór, headie one nie byłby tak naiwny żeby z malikiem nagrywać
90'S
Gościa nie znam ale jeżeli chodzi o Stormzego, Skeptę to jest ok ale znam lepszy hip hop z UK niż ten drill naprawdę np. Rodney D Skinnyman Chester P Task Force Blak Twang Ty(RIP) Roots Manuva Dizzee Rascal Kano Wiley Tinie Tempah D Double E Lethal Bizzle New Flesh Speech Debelle Gamma Outlaw Posse ale to jest rzecz gustu każdy lubi to co chce ja lubię brytyjski hip hop ten który napisałem.
15Rachel
Jeżeli coś nagrali, biorę w ciemno.
Illłukasz
O chuj, nieźle.
baRRap
Pozostaje tylko pytanie co do tego, ile taka zwrotka kosztuje? Bo przecież nie natknął się na polskiego rapera, po czym spropsował i zaprosił do nagrywki.
Anonim
Nie mało chyba ze robią promocje dla poloków bo wiedzą że bieda, albo są głupi i się nie cenią. Sentino od quebo podobno chciał 5k euro, w końcu zgodził się na 5k złotych a finalnie nie dostał nic, ale nie o to chodzi, jak chciał 5k euro to quebo rzekomo przyfarmazonił że to tyle co skepta co jest nie prawdą, po drugie skoro tak tanio to gdzie ten numer ze skepta? Bo rozumiem już jakieś rozmowy były skoro wie że 5k. Nie wiem czy o sam refren nie chodził ale to i tak coś mało. Jeszcze gdzie jakiś farmazon pisał że w Francji ceny zaczynają się od 500 euro i to nie od podziemia tylko od gości co mają jakiś tam fame ale to ściema w ch. W USA rzekomo 2 Chainz potrafi wziąć 100k a Nicki Minaj 500k to porównaj sobie ile ten typ ma fame w porównaniu do nich i mnie więcej wyjdzie. Ale jak bierze mniej niż kilkanaście k euro za zwrotkę dla jakiś whacków to za mądry nie jest.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>