donGURALesko, Kabe, VNM i Joda robią pokaz stylu! Singiel "Stillo"

Czwarty singiel z DeNekstBest Mixtape 2 jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych i na kanale YouTube wytwórni. Na przypominającym najlepsze czasy A Tribe Called Quest bicie Kixnare’a w zwrotkowej przeplatance pojawiają się donGuralesko, VNM, Joda oraz Kabe, a to wszystko zilustrowane obrazkiem ukazującym totalnie alternatywną rzeczywistość - jaką? Sprawdźcie sami! 100% Hip-Hop.

Jest to ostatni dzwonek na zamówienie DeNekstBest Mixtape 2 w wersji preorder. Dzisiejsze zamówienia dotrą do Was jeszcze przeddzień premiery.

Przypomnijmy, że na albumie znajdziemy m.in. Liroya, Peję, Mesa, Pyskatego, schaftera, Te-Trisa, Zeamsone, Kabe, Gurala, Bilona, O.S.T.R.'a czy Opała. Szczegóły wraz z preorderem znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

donGURALesko x VNM x Kabe x Joda - STILLO (prod. Kixnare, cuts DJ Haem)

Anonimowa kolorowa
Szczerze to… mogły niektóre z dziewczyn o wiele bardziej się postarać nad mimiką twarzy, plus nad wyrazem artystycznym. Ruch u niektórych tez leży, plus mam wrażenie ze raczej znajomość tekstu mierna.
Lil sqqa
Moim zdaniem przemawia przez ciebie, pokłosie patryarchatu, chcesz stłamsić te kobiety nie pozwalając im wyrazić siebie :)
immortal technique
Szczerze to...ktoś uważa te żałosne wersy za skillowe? 'gramy, odjeżdżamy, cpamy, h w dupie mamy i zarabiamy’. To błazenada, ludzie nie mają pojęcia w Polsce o rapie. a dziewczyny i tak dużo zapamiętały jak na taki gniot

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>