Tede w chillwagonie! "Ja mam to co Ty" x Borixon, Wojtas i O.S.T.R.

Działo się wczoraj w Katowicach! Po oficjalnym pojednaniu Tedego i Borixona padły też inne ważne słowa - Tede oficjalnie w chillwagonie!

Po tym ogłoszeniu na scenę wszedł także Wojtas WYP3, którego BRX nazwał ojcem swojego rapu, a z głośników rozbrzmiało "Ja mam to co Ty" - które sprawiło, że za mikrofon chwycił również O.S.T.R., a z tyłu sceny bawił się w najlepsze Joka. Wszystko mamy dla Was na filmie, którego autorem jest @_migatenogokui.

PS. Pod naszym newsem na FB o pogodzeniu raperów jeden z czytelników dodał "Za tydzień Tede w chillwagonie", na co TDF odpisał z prywatnego konta "MORDO JUŻ JESTEM :P"

Przy okazji - już w poniedziałek godzinna rozmowa Hirka Wrony z Tede w ramach Magazynu Popkillera!

PS. Tede zagra specjalne jubileuszowe koncerty "S.P.O.R.T." także w Warszawie i Wrocławiu! Bilety znajdziecie na nie tutaj: Warszawa, Wrocław

Tede w chillwagonie! "Ja mam to co Ty" x Borixon, Wojtas WYP3, O.S.T.R. (Live, Katowice)

ZigiRozalski
I to jest hip hop kurwa
13:42 29
DokładniE
Hahaha
Brx co nagrywa z dziećmi pop i Tede którego nikt nie słucha. Też mi rap
Robicki
Jak robi rap mimo, że go nikt nie słucha to chyba w takim razie "z pasji" w przeciwienstwie do ulicznikow co o pasji tylko gadali, a jak przestali ich słuchać to sie zawineli. ;p
Anonim
Beka z łoesteer. Większego hipokryty w kraju nie ma. Najpierw ABC źli politycy, przez nich bieda itp. a jakoś nie przeszkadzało mu się to bujać wtedy z tede z bananowo-partyjnego środowiska... Później dissowanie 50 centa ,,Sztuczny bandyta, image, mina nieufna" no ta a prawdziwy bandyta to pewnie łoesteer bo widział jak menele w łodzi kradli rower albo bananowy tede... No i taki był uliczny a teraz się okazało że nie ma problemu grać na koncercie u konfidenta. To akurat dotyczy nie tylko jego bo na tym jubileuszowym u pedego Ci co będą grać to pewnie sami gangsterzy. Cieszę się że z tą śmieszna ,,sceną" nie mam od dawna nic wspólnego.
S.H.
Niestety, ale nic tak na prawdę nie wiesz i nie masz pojęcia.
LL
Zgadzam się z tobą tutaj w większości wchodzi tak zwana młodzież która GÓWNO WIE O RAPIE TAKA PRAWDA.
okoiok
OSTR od dobrych 15 lat ma status zwykłego populisty, ile krzywych akcji zrobił to brakuje palców u rąk żeby wyliczyć
wow
Można coś więcej prosić? Jestem fanem jedynie twórczości Adama, dlatego chętnie się dowiem więcej o jego osobie.
Mózg
Po pierwsze, to używaj znaków polskich, przecinków i kropek. Będzie nam lżej w czytaniu twoich intelektualnych wypocin. W tamtych czasach praktycznie wyszła płyta OSTR z TEDE. Trzymanie się bananowo-partyjnego środowiska?? Rozumiem, że wolałeś wtedy patologicznie-gejowskie towarzystwo?? Rozpierdala mnie robienie chuj wie czego z mieszkania w bloku i siedzenia pod nim. TDF też mieszkał w bloku, więc był bananowy bo co?? Ja też miałem ziomali w bloku a ich rodzice byli lekarzami, czy prawnikami. Tyle, że oni w dzieciństwie latali do USA, a my wakacje w PL i dalej się spotykamy i mamy fajny kontakt. Każdy miał zrobić postęp i zadaj sobie pytanie, czy go zrobiłeś. Jak nie, to spierdalaj słuchać tego szarego rapu o biedzie i o tym jakim jesteś jebanym nieudoczankiem. Jeśli Ci to w ogóle pomaga. Rodziców sie nie wybiera, a TDF od zawsze okazuje do nich szacunek. Za Twoich idioli starzy się pewnie wstydza.
Dzielnicowy
Aż się łezka w oku kręci..Wszystko inne jest nagle nieważne..Chciałbym jeszcze móc zobaczyć coś takiego z Peją i Wiśniowym i mogę umierać.Tak wogóle chciałbym na nowej płycie Rycha N* ****** móc usłyszeć po latach tych wszystkich ludzi co brali udział w kawałku "i moje miasto".I penis w to,że tam był Mezo czy Liber.Oni byli prawdziwi i czy ktoś chce czy nie to zapisali się na kartach polskiego rapu.Tyle,że Rych zawistny jest i duma go nie puści na coś takiego.Zazdroszczę tego co się wydarzyło w mega clubie,zwłaszcza starej gwardii :)
Anonim
Nie wiem jak liber ale mezo i owal w tamtych czasach nie byli wcale tacy słabi tylko później disco polo im się zachciało... owal -rapnastyk dobre to było, leciało trochę w tamtych czasach.
mario2001
czekamy jeszcze na pojednanie z NUMEREM RAZ!! ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>