Tede i Borixon zakopali topór wojenny!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-11-13 23:14 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Tede mówił w wywiadach, że Borixona na katowickim koncercie na 20-lecie "S.P.O.R.T." "raczej nie będzie" - jak się okazuje kielecki raper pojawił się tam jednak, a obaj członkowie Gib Gibon Składu zakopali wojenny topór!

Tede i BRX przez długi czas blisko się trzymali, potem poróżniły ich kwestie prywatne, a my byliśmy świadkami chłodnych relacji i medialnych docinków. Aż do teraz, bo jak widzimy na zdjęciu BRX wszedł na scenę z bandaną Gib Gibon.

Przy okazji - już w poniedziałek godzinna rozmowa Hirka Wrony z Tede w ramach Magazynu Popkillera!

PS. Tede zagra specjalne jubileuszowe koncerty "S.P.O.R.T." także w Warszawie i Wrocławiu! Bilety znajdziecie na nie tutaj: Warszawa, Wrocław

***

Sprawdź też: Tede nagrał tribute dla Chady: "Tomasz"

25 lat temu zadebiutował Kaliber 44! "Księga Tajemnicza Prolog" we wspomnieniu wydawcy

Krzysztof Kozak - wywiad: początki RRX, umowy z artystami, "Jesteś Bogiem" (Magazyn Popkillera)

Tagi: 

Anonim
Jak dla mnie słabe wieści. Nie rozumiem czy scena go traktuje jako upośledzonego czy mu współczuję czy co. Na tym koncercie będą ludzie z którymi nie miał ani przewózki ani nagrywek od dawna i oni teraz wszyscy lecą bo tede se robi koncert w rocznicę sportu... A on im rzuci pewnie jakieś drobne. Miał fame to udawał że scena go nie obchodzi a teraz świruję że koledzy. A oni się dają w ch robić. Tak samo jak pezet, beef, później pozdro pezet i nagrywka a potem jak trzeba było płytę promować to gadanie że pezet kupuje lajki na fb... A pezet nic, tylko wystosował ckliwe oświadczenie na fb.
Tede
Dorośniesz to zrozumiesz
S.H.
Zmień chłopie swoje życie.
Jaceg
Odwieczny cykl jacka. I tak ich za chwilę opluje. Co ciekawe, kilku zawodników nie było.
08:06 29
Takie Czasy
GoldenEra
zaściankowe myślenie zawintego polaczka. HUJ MU W DUPE BO COŚ KIEDYŚ GDZIEŚ < z myśleniem dojrzałego człowieka. SPĘDZILIŚMY RAZEM KAWAŁ CZASU/NAGRALISMY SPORO FAJNEGO MATERIALU, FAJNIE BEDZIE POWSPOMINAC ETC. Sam sobie odpowiedz czy wolisz być niewolnikiem swoich toxycznych myśli i przekonać czy jednak trochę otworzyć się na świat. Ale mnie interesuje co innego. HST był? czy zalał pałe?
s.
Na scenie się nie pojawił... a szkoda. Na koncercie też chyba go nie było, nie widziałem nikogo powyżej 2m, chyba że już był w poziomie :)
Anonim
,,SPĘDZILIŚMY RAZEM KAWAŁ CZASU/NAGRALISMY SPORO FAJNEGO MATERIALU, FAJNIE BEDZIE POWSPOMINAC ETC" jak wierzysz że u tedego to szczere to gratuluję...
ruwalczyk
a kim ty jestes zeby twierdzic ze to nieszczere? nagrywali razem, spedzali kupe czasu i zarabiali razem siano. Przeciez Borixon mowi ze pogodzili sie jakis czas temu i doszli do wniosku ze dopiero teraz oznajmia. Mlodzi raperzy nagryaja - zle, słabe, kalkulacja. Starzy raperzy robia odwolanie do klasyki - zle, slabe, kalkulacja. Wezcie sie zastanowice ludzie nad soba.
Janeg
Jak ktokolwiek myśli, że jacek jest szczery to proponuję przeanalizować zachowania i wypowiedzi z ostatnich kilku lat:) I nie, nie podam Ci przykładów, warto żebyś sam poszukał i pomyślał. Konkluzja jest prosta - Ci ludzie mu są dzisiaj potrzebni z jakiś powodów a pewnie głównie dlatego, że spada fejm więc trzeba się podpiąć. Pojeździ na ich garbach ze dwa, trzy lata i znowu będzie puszyć pióra i wytykać palcami.
s.
Zajebisty koncert!
Widz czytelnik
Pewne sprawy załatwia się w cztery z dala od blasków fleszy i jak widać jest to jedna z nich. Takie pogodzenie się z kimś, z kim wcześniej miało się dobrą sztamę, to ważne wydarzenie dla wielu ludzi. Propsuję, że Tede i BRX potrafili wznieść się ponad i zbić pionę, wyjaśniając sobie wszystkie niejasności. I skończcie z tymi słoganami "hip hop ma łączyć", "hip hop ma dzielić", bo nie o tym jest ta historia. Z kalkulacjami czy bez - jeden konflikt na scenie mniej. Piona.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>