Tede nagrał tribute dla Chady oraz... kontynuację "S.P.O.R.T."!

Przytaczaliśmy Wam dopiero co historię znajomości Tedego i Chady, a teraz mamy dodatkowo sentymentalną podróż do tamtych lat. Z okazji 20-lecia "S.P.O.R.T." TDF opublikował teledysk do numeru nagranego ku pamięci Chady, nazwanego po prostu "Tomasz". Klimatyczne video i oldschoolowy klimat!Sprawdź też: Tede i Borixon zakopali topór wojenny!

Co ciekawe - to nie luźny singiel, a numer zapowiadający nowe wydawnictwo TDF'a. A dokładnie nowe-stare:

"Album ESPEOERTE 0121 powstał równie niespodziewanie, jak niespodziewanie zostanie wydany 13 grudnia 2021 nakładem wytwórni Wielkie Joł oraz Polski Rap. Podczas prac nad jubileuszową reedycją swojego debiutu, TEDE przejrzał dziesiątki minidisców z nagraniami z epoki. Oprócz niepublikowanych kawałków, które wzbogaciły wydawnictwo, odnalazł także własne bity, których nigdy nie wykorzystał.
Czekały one 20 lat, by raper, na fali sentymentu wywołanego przez pracę nad reedycją, oraz wyjątkowym koncertem, który odbył się 13 listopada 2021 w Katowicach, nagrał na nich album będący kontynuacją swojego pierwszego longplaya."

Okładka i preorder oczywiście w naszym dziale Premier Płytowych.

PS. Tede zagra specjalne jubileuszowe koncerty "S.P.O.R.T." także w Warszawie i Wrocławiu! Bilety znajdziecie na nie tutaj: Warszawa, Wrocław

TEDE - TOMASZ [OFFICIAL VIDEO] / ESPEOERTE 0121

Tagi: 

Anonim
Haha jak boli spadek fame'u, rzucił się teraz i ciągle coś robi oby o nim nie zapomnieli., a to zgoda z borixonem, a to podlizywanie się scenie z którą nie tak dawno się nie utożsamiał, nawet miejsce na tribute dla chady się znalazł.
Aldo
Ta dla sławy odmówił też Peji
08:14 29
SprawdzĘ
Podły
Dla fame'u to by było gdyby Tede wypuścił ten kawałek jak wszyscy nagle byli kumplami Chady - zaraz po śmierci. Co by Tede nie zrobił to i tak znajdzie się jakiś kasztan co będzie narzekał i wyszydzał. Pfff.
Anonim
Teraz wypuścił bo wcześniej na to nie wpadł za dużo wymagasz od jego przećpanego mózgu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>