Tede wspomina Chadę: "Moja mama była wniebowzięta, jak przychodził"

Tede i Chada pochodzili z różnych światów, ale poprzez muzykę złapali wspólny kontakt. Ostatnio TDF wrzucił niepublikowany numer Chady na swoim bicie, teraz opowiedział trochę o kulisach ich znajomości w rozmowie z newonce.

"Poznaliśmy się na jakiejś imprezie typu Harenda czy Remont, czy może nawet przy nagrywaniu na Molestę kawałka 'Wolę się nastukać'. (...) Tomek raz na jakiś czas wpadał do mnie, ja robiłem już wtedy bity, miałem mikrofon dynamiczny sceniczny (...) ten mój komputer to już była namiastka studia, więc Chada do mnie wpadał i razem parę rzeczy zrobiliśmy" - wspomina Tede i tak opisuje Chadę prywatnie - "On był tak sympatycznym gościem, że niesamowite jest zestawienie jego wizerunku rapowego z tym, jakim on był przemiłym gościem. Moja mama była wniebowzięta, jak przychodził Tomek. Był szarmancki, uśmiechnięty, zagadał, zabawnie coś opowiedział, pachnący i w eleganckim dresie."

Pełna wypowiedź poniżej. Czekajcie także na nadchodzący wywiad Hirka Wrony z Tede w ramach Magazynu Popkillera!

Tede o znajomości z Chadą: „Moja mama była wniebowzięta, jak przychodził” | newonce.net

Tagi: 

Anonim
O jak donosiciel tańczy na grobach, nagle sobie przypomniał że wielkim kolegą był, skoro tak to ciekawe czemu ani na proceder ani na wgw nie ma pdf'a na feat a inni są. A sam Chada w wywiadzie mówił że cieszy się że jego wokale są użyte na cutach w dissach Rycha na pdf'a i że to było dla niego wyróżnienie. Serio nie wiem po co o tym whacku pisać, o multim to jeszcze rozumiem ale o pdf'ie? Chyba żeby stwarzać iluzję że on jeszcze kogoś obchodzi a prawda jest taka że już od dawna nawet gimby nie chcą go słuchać mimo że te jego płyty są specjalnie pod gimbów robione.
Dzielnicowy
Płyta s.p.o.r.t była jedną z ważniejszych płyt w moim życiu.Później jak reszta zacząłem pluć na Tedego,bo to w co wtedy wierzyliśmy za młodu, gryzło się z nowym przekazem jego.Dziś jestem facetem przed 40tką.Siedzę w chacie sam,przesluchałem wszystkie płyty, te same co x temu,a ty patrz jak wryty.Bo czas sprawił, że dojrzałem i teksty sprzed lat brzmią całkowicie inaczej nieraz.Wskaż mi kogoś ze starszych,kto nie celuje pod młodych?Dla mnie jedynie takim został Lukasyno.On robi naprawdę swoje i dla swoich.A co do Tedego; znajdź mi drugiego takiego samego rapera.W dodatku jest tak dobry technicznie, że nawet Rychu dał mu najwyższą ocenę, nieświadomie ale dał.I kur*wa Tede był PRAWDZIWY.I za to go dużo nienawidziło.Nie krył się z tym jak widzi świat.Nie wyobrażam sobie rapu bez Tedego jak i bez Rycha.I cieszę się, że obaj mają swoje miejsce w tej kulturze. Ps Chada był tylko przez moment z Rychem gdy oboje czegoś potrzebowali od siebie (jak to ujął raz sam Tomek). Wiem, że z Tede miał dużo lepszy kontakt i więcej wspólnego - tak gwoli ścisłości.
s.
dobrze prawisz :)
52NYta
Ja wskazuję Ero. Elo
ODB RIP
Tede technicznym raperem - no z tym to dowaliłeś. Peja dal wysoka ocenę bo wybrali taką tematykę wersów celowo. Większość twórczości tedego to żałosne i infantylne linijki
Jack Ryan
Po 1 anonimie sam jesteś donosicielem na swojego kolegę, po 2 pdf to jest program na komputer a TDF to jest raper widać po pisowni że jak ktoś już napiszę w tym pojebanym necie że ksywę TDF można czytać jak pdf to już każdy tak piszę no prawie to jakbyście nie mieli własnego mózgu robicie wszystko co inni jak Peję nazywacie w necie penerem z Poznania jestem ciekaw czy w cztery oczy mogli byście nazwać go tak wątpię w to od strzał na ryj tu jesteście bezpieczni bo tutaj po ryju nie dostaniecie a w realu od razu pizda na ryj i już, po 3 sam jesteś whackiem jak to sam napisałeś/aś, multi raper no kurwa pojechałeś/aś po równi chyba jesteś fanem tego zjeba z neta po 4 i ostatnie sam jesteś gimbusem jak nie jesteś fanem TDF to uszanuj to gimbusie że są ludzie w Polsce nawet starsi od ciebie którzy słuchają go i są fanami od samego początku dlatego WYJEBANE NA TO GIMBUSIE CO O NIM NAPISAŁEŚ.
Beka z zjebow
*.pdf to jest format pliku otwierany przez programy np Adobe reader ;) nie znam programu pdf xD Kolejną sprawą jest to że Peja sam nawinął "Mówisz na mnie pener to jest moje drugie imię Wydziabane mam na szyi to ty tępy skurwysynie" Zaorany, essa. [komentarz edytowany - prosimy by wymieniać argumenty a nie bluzgać na siebie nawzajem]
Teee
Tee Anonim, Chada i Tede byli ziomami.. nawet Chada dograł mu się w 2010 latach do kawałka "Warszawa Gnie Cię" 2012r. se obczaj
15Rachel
Ale mama nie jest wniebowzięta jak TDF donosi.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>