Drake został artystą dekady według Billboard Music Awards

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2021-05-14 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Drake był jednym z artystów, który w zeszłej dekadzie zatarł granice między popem, a hip-hopem. Teraz raper został ogłoszony artystą dekady na gali Billboard Music Awards.

Drake ma na koncie dziewięć albumów, które debiutowały na pierwszym miejscu list Billboardu. Oprócz tego, szef OVO sześć razy swoimi singlami zdobył pierwsze miejsce na listach zestawienia, a przy okazji jest jedynym męskim artystą, który spędził ponad 50 tygodni na pierwszym miejscu w rankingu Billboard Hot 100.

Aktualnie artysta przygotowuje się do wydania albumu "Certified Lover Boy", który miał ukazać się w styczniu, jednak jego premiera została przeniesiona - dalej nie wiadomo na jaki dokładnie termin.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

polski rap gówno
bardziej zasłużył na takie wyróżnienie young thug, ale on to jest artystą wieku, a nie tylko dekady
JJ
Dzieciaku co ty z tym young thugiem czyżby był twoim Bogiem jprdl.
Miami stick drill
Podbijam, moim zdaniem Young Thug powinien być na miejscu Drake, a Chief Keef na miejscu Migos pod względem fame'u itp. Ale Sosa to sobie sam odpuścił, robi swoje i nie widać żeby mu jakoś bardzo zależało na byciu gwiazdą mainstream'u.
nigga69
Bo Drake to GOAT
polski rap gówno
„Your buddy, he can't even walk; We gutted him, nobody talk; New Cullinan, stars start to fall” Migos puścili singiel z Culture III, prawdziwy rap a nie homoseksualny jak hemingej czy inne pezet
15Rachel
Spox, Migosi sie postarali.
JJ
Dzieciaku to jest dla ciebie tzw rap no to kurde gratulacje dzieciaku słuchaj sobie co chcesz ale migos nie nazywaj rapem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>