Rick Ross i Drake rozważają nagranie wspólnego albumu

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-05 12:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Rick Ross ujawnił podczas wywiadu w radiu Atlanta’s Streetz 94.5, że po wypuszczeniu ich ostatniej kooperacji "Lemon Pepper Freestyle", raperzy rozmawiali o nagraniu wspólnego krążka.

"Po premierze naszego ostatniego numeru 'Lemon Pepper Freestyle', rozmawialiśmy na temat wspólnego krążka i naprawdę rozważamy czy tego nie zrobić." - mówi Rozay.

Pierwsze pogłoski o wspólnym krążku sięgają 2011 roku. Wtedy nawet raperzy ujawnili tytuł - "YOLO Tape", jednak na zapowiedziach się skończyło.

Wspólny projekt Drake'a i Rozaya na pewno zrobiłby sporo szumu. Ich wspólne numery zawsze odbijały się szerokim echem - "Aston Martin Music", "Money In The Grave", "Gold Roses" czy chociażby wspomniany "Lemon Pepper Freetyle", który zajął 3 miejsce w zestawieniu Billboard Hot 100 tydzień po premierze.

Tagi: 

Mobb Deep
W Polsce jest nagonka na Ricka, ale uważam, że raperem jest bardzo dobrym. Co innego Drake. No za cholere mi ten jego rap nie podchodzi. Ale każdy ma inny gust. Ludzie jarają się Eminemem gdzie dla mnie jest sztuczny jak sylikony gwiazd porno.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>