Kendrick Lamar wraca? Tajemnicza zapowiedź TDE

video
kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-29 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Amerykańskie media od wczoraj mówią głośno o powrocie Kendricka. Jedno jest pewne - Top Dawg Entertainment szykuje coś dużego o czym świadczy krótki filmik, który pojawił się na kanale wytwórni.

W filmiku widzimy pasek ładowania, który dochodzi do 100%, a później wyświetla datę 7 maja. Media sugerują powrót Kendricka, co jest bardzo prawdopodobne, ponieważ należy do tych artystów labelu, którzy zaliczyli najdłuższą przerwę wydawniczą - "DAMN." ukazało się już 4 lata temu. 

Innymi kandydatami do powrotu są Ab-Soul i Isaiah Rashad. Obaj wydali swoje albumy w 2016 roku, a od tego czasu otrzymaliśmy od nich zaledwie parę solowych numerów i gościnek.

Ostatnią osobą, która może wrócić jest SZA. Wokalistka od dłuższego czasu zapewnia, że jej materiał jest gotowy, a jedynie wydawca opóźnia jego publikację. Artystka oprócz tego najaktywniej spędziła ten i zeszły rok, wypuszczając solowe single czy dogrywając się do "Kiss Me More" Dojy Cat.

Koniec końców o tym co szykuje TDE dowiemy się już w przyszłym tygodniu.

kustosz rapu
Powiem tyle, jeżeli będzie to nowy album artysty, którego tutaj nie wymieniliście - w tym labelu jest kilku dość niszowych artystów - to fani nie tylko będą zawiedzeni ale też zrównają profil TDE z ziemią (nie mówiąc już o tym albumie). Widziałem już kilka spekulacji i ludzie raczej przygotowują się na rozczarowanie :(
Miami stick drill
Ja bym chętniej usłyszał coś od Schoolboy Q albo Isaiah Rashad ale obstawiam że będzie Kendrick, wątpię że po takiej zapowiedzi wyjdzie jakiś niszowy artysta od nich. Ab-soul też mógłby coś wydać ale ostatnie rzeczy to już nie to samo co kiedyś więc tak mocno nie czekam, These Days... było ok ale Do What Thou Wilt. jakoś mi nie przypasowało tak mocno, chociaż były dobre tracki na tym LP jak np. D.R.U.G.S.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>