Kendrick Lamar odchodzi z TDE? Raper odpowiada na plotki

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-08 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

W tym tygodniu za sprawą leaku, fani Kendricka Lamara zaczęli spekulować, czy ten przypadkiem nie opuścił wytwórni Top Dawg Entertainment, z którą związany jest od początku swojej kariery. Raper odpowiedział na te spekulacje krótkim filmikiem.

Według plotek, Kendrick miał opuścić TDE i wraz ze swoim managerem, Davem Free skupić się na działalności pgLang, założonej w tym roku agencji marketingowej. Domniemania podsyciły tajemnicze wpisy prezesa TDE, Puncha, który niejednoznacznie napisał: "A rumor gets halfway around the world before the truth get it’s shoes on."

W końcu sam Kendrick zabrał głos w filmiku udostępnionym przez Top Dawga, drugiego prezesa wytwórnii. Raper zdementował plotki w żartobliwy sposób.

Nie wiadomo dotąd, kiedy usłyszymy nowy materiał od reprezentanta Compton. Osoba odpowiedzialna za powyższy przeciek zapewniała, że materiał miał ukazać się w tym roku, jednak plany pokrzyżowała epidemia. Nie wiadomo na ile to źródło jest wiarygodne, ale taki scenariusz wydaje się prawdopodobny. W zeszłym miesiącu raper został przyłapany na kręceniu klipu w centrum Los Angeles.

Wyświetl ten post na Instagramie.

a PSA from Kendrick Lamar. #TDE

Post udostępniony przez TOP DAWG (@dangerookipawaa)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>