Rasmentalism zapowiada ostatnie koncerty i koniec działalności

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-26 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Ras pod koniec zeszłego roku informował, że planuje zakończenie rapowej kariery. Teraz dowiedzieliśmy się, że również jego zespół współtworzony z Mentem po ostatnich koncertach zapowiadanych na lato zakończy działalność.

"Zespół Rasmentalism w tym roku kończy 15 lat i przy okazji planujemy zagrać kilka koncertów, którymi zakończymy tę wspaniałą przygodę. Zapraszam na wszystkie, bo gramy w składzie wybornym i szerokim." - pisze Ras na swoim Instagramie.

Ostatnią płytą duetu jest wydany w zeszłym roku "GENIUSZ". Zespół ma na swoim koncie pięć legalnych krążków, w tym świetny "Za młodzi na Heroda".

***

Sprawdź też: Popkillery 2021 - ruszyło głosowanie! (spis kategorii)

Tagi: 

sfs
wyczuwam w tym komunikacie o końcu kariery desperacką próbę przyciągnięcia na te koncerty.Pewnie po ostatnich wysrywach trzęsą portkami,że pies z kulawą nogą nie przyjdzie do tej muzyki rodem z H&M.A później jak już ta trasa się skończy,to jakoś cichaczem pójdzie komunikat,że jednak nagrywają.Jak ktoś ogłasza koniec kariery powinna być jakaś gigantyczna kara za jej wznowienie,dość tego grania na emocjach słuchaczy.Chociaż czy oni mają jeszcze słuchaczy?
ghjk
Ras bardzo dobry raper, który nagrywa słabe kawałki i płyty

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>