Ras zapowiada zakończenie rapowej kariery

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-16 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

1/2 Rasmentalismu na swoim Instagramie zaskoczyła dziś fanów informacją, że niedługo zakończy swoją rapową karierę. Pytanie, czy to zapowiedź całkowitego odwieszenia mikrofonu na kołek, czy niebezpośrednia zapowiedź zmiany formy w tworzeniu muzyki?

Na swoim story, Ras udostępnił dziś swoją gościnkę u tegorocznego newcomera, Tony'ego Yoru. pisząc, że jest to "jedna z jego ostatnich zwrotek w przygodzie z rapowaniem". Niestety więcej informacji raper nie udzielił. Milczą w tej sprawie również social media Rasmentalismu, a wręcz sugerują, że zespół nie może się doczekać powrotu na trasę. Duet wydał przecież w tym roku płytę "GENIUSZ", która wyszła nakładem Sony. Przy jej promocji nie było mowy o zakończeniu kariery zespołu, więc tym bardziej oświadczenie Rasa może dziwić. 

By dowiedzieć się więcej, musimy poczekać na informacje od samego zainteresowanego.

***

Magazyn Popkillera to nowy cotygodniowy format video, którym zaczynamy współpracę z Hirkiem Wroną, oficjalnie dołączającym do naszej redakcji! Będziemy łączyć newsy, komentarze, wywiady, aktualności, ale i garść historii i ciekawostek. Formuła Magazynu będzie płynnie ewoluowała - w pierwszym odcinku czekają na Was przed kamerą m.in. Peja, Słoń i Chris Carson, Rahim, Tau czy Ryfa Ri.

Tagi: 

raperzynqa
Nagraj nowy hotel to wróci fejm i chęć do rapowania. Niestety od Wyszli coś zjeść forma w dół.
15Rachel
Nie słucham Rasmentalismu,ale szkoda,bo jednej ekipy ubędzie
Paweł
Co to jest w ogóle za news? Nie powiedział nic tak naprawdę a wy zrobiliście z tego 15 zdań.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>