Dawid Podsiadło i Vito Bambino gościnnie u Rasmentalismu - nowy "Numer"

Do sieci drugi singiel promujący nowy album Rasmentalism pt. „GENIUSZ”. Po pierwszym, rapowym otwarciu z gościnnym udziałem Białasa, przyszedł czas na inspirację starym, klasycznym R&B.

„Najbardziej byśmy chcieli robić muzykę dla dziewczyn, bo dziewczyny są spoko. Mateusz i Dawid też tak myślą. Z szacunkiem do niezastąpionych czasów królowania r&b, ale bardziej współcześnie - ten „Numer” jest dla Ciebie.” – tak w kilku słowach opisuje „Numer” Ment XXL.

Kiedy klawiatura Rasa odmówiła posłuszeństwa z pomocą przyszedł Vito Bambino, którego refren otworzył absolutnie wszystkie drzwi. Można było śmiało stwierdzić „Mamy to!”, ale nie w tym wypadku: „Temat utworu z Dawidem wisiał w powietrzu od jakiegoś czasu, ale czekaliśmy na numer który siądzie w 100%” – mówi Ras. I tym sposobem mamy wielką przyjemność zaprosić do przesłuchania utworu „Numer” w absolutnie doborowej obsadzie.

Za klimatyczny obrazek odpowiada, tak jak przy „Dzisiaj nie zasnę”, Kolektyw Widok.

Płyta „Geniusz” ukaże się nakładem Sony Music Poland, a jej premiera zaplanowana jest na 27.03.2020. Na stronie https://www.rasmentalism.com dostępny jest pre-order edycji limitowanej nowego krążka, która zawiera zmienioną poligrafię, pakiet wlepek, plakat oraz dodatkową muzykę.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Rasmentalism - Numer (feat. Dawid Podsiadło, Vito Bambino) [Official Video]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>