Rasmentalism zmienia wytwórnię, Asfalt komentuje

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-01-07 18:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Zaskakujące wieści na początek roku - Rasmentalism ogłosił nowy materiał, który jednak nie ukaże się nakładem Asfaltu.

"Nowy rok, nowy ja" - napisał duet, informując, że płyta "Geniusz" wyjdzie 27 marca nakładem Sony Music Polska. Propsujemy też za delikatny prztyczek w częsty gramatyczny błąd, gdy raperzy piszą, że data premiery to "27 marzec".

Transfer skomentował też Asfalt, pisząc: "Dziś zespół Rasmentalism zapowiedział swój nowy album, który ukaże się nakładem Sony Music Poland. Panowie współpracowali z nami przez prawie 7 lat pozostawiając po sobie w naszym katalogu 4 dopracowane do granic możliwości albumy. Podpisanie przez nich pierwszego kontraktu z Asfalt było jednym z kamieni milowych w historii naszego labelu. Życzymy im dalszego powodzenia i owocnej współpracy z nowym wydawcą."

Przypomnijmy, że debiut Rasa i Menta sami wspominaliśmy z rozrzewnieniem: To już 5 lat od "Za Młodych Na Heroda" Rasmentalismu! Ras, Ment i Tytus wspominają...

polski rap gówno
chuj nie prztyczek, po prostu napisali poprawnie
Jom
True.
dddd
Sony Music Polska... serio? Już bym prędzej pomyślał, że Prosto ze względu na to że Ras ostatnio często koncertował z Sokołem. Można nawet powiedzieć, że był jego Hypemanem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>