Szpaku zapowiada kontynuację "Atypowego"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-04-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

"Atypowy" to przełomowy album w dorobku Szpaka, który zbudował jego pozycję na scenie. Teraz raper zapowiedział, że nadchodzi jego kontynuacja.

Raper poinformował o nadchodzącym albumie w komentarzu pod jednym z postów na swojej grupie.

"Atypowy v2 w drodze. DDZPPM. To tytuł kontynuacji Atypowego, rozwinięcie podam z czasem." - pisze Szpaku.

Jeden z fanów spróbował rozwinąć skrót wysnuwając pewną teorię, którą udostępnil m.in. Lil Konon. Według niego, płyta będzie się nazywała "Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza", a tytuł ma nawiązywać do kreskówki emitowanej na Cartoon Network w latach 2004-2009 "Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster". Autor teorii popiera ją faktem, że Szpaku często w swojej twórczości nawiązuje do kreskówek z dzieciństwa, natomiast fabuła bajki pokrywa się z tematyką "Atypowego".

Poniżej załączamy post Lil Konona z ową teorią.

Wczoraj wieczorem dowiedzieliśmy się, że Szpaku ma w planach wydanie kontynuacji "Atypowego". W związku z tym na grupie...

Opublikowany przez Lil Konon Wtorek, 13 kwietnia 2021

Tagi: 

Tata Słownika
kurwa ale post szpaku wydaje nowy album jprdl, wiecie co na waszym portalu jak i innych nie piszę że wszystkie prezentuję się takie gówno i w 99,9% postów to zwyczajowe gówno które promuje się tutaj kurwa kiedyś Popkiller był inny a teraz w 99,9 % promuje się pop. Kurwa Mać czy ten portal jest o tematyce HH czy też nie bo schodzicie na psy jak Glamrap, prawie codziennie tutaj bywam i wydaje mi się że nic się nie zmienia nadal w 99,9% promuje się tu pop.
Anonim
Boomer jest 2021 nie 1995
Anonim
Anonim na koniec tego twojego krótkiego komentarza w realu za to byś dostał wiadomo w co a tutaj jesteś wiadomo kim.
Trap
Chłopie w piwnicy siedziałeś przez ostatnie 15 lat? Kiedyś wszystko było inne. Rap zmienia się od dawna a ty się tu prujesz jak by się zmienił wczoraj
Anonim
Dziwnym trafem w polsce się zmienia w disco polo albo festiwal kto więcej nakłamie na beat'cie. Trapu to w pl nie ma i nie będzie.
Trap
No bo wszędzie indziej się nie zmienia w pop albo disco tak? Hehe słaby argument
Anonim
To wina sceny nie portalu, jak nie będą takich gimbo grajków promować to gimby nie będą klikać a bez zasięgów portal nie przetrwa. Myślisz że jakby popkiller olał wszystko z pl i skupił się na usa to długo by pociągnął? A tak to chociaż między tym wszystkim czasami przemyca coś wartego uwagi. glamrap to wgl bez komentarza, szanujmy się.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>