Słoń o Szpaku, Tekashim69, Miszelu czy Gibbsie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-02-26 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Słoń był wczoraj gościem w studiu RapNews, gdzie zdradził, co myśli o Szpaku. Oprócz tego, raper zorganizował na swoim Instagramie Q&A, w którym wypowiedział się m.in. o 6ix9inie czy Gibbsie.

"Propsuję, pozdrawiam. Szczonek z małego miasta, który generalnie zaczął zamykać kluby w całej Polsce, ma swój plan promocyjny, jest na swoim. Rozwija się, idzie do przodu. Kiedyś mówiłem w jakimś wywiadzie, on również o tym wspominał w kawałkach – słuchał mnie, WSRH. To, że mogłem komuś dołożyć jakąś 'cegiełkę', że słuchał płyty i myślał: 'będę rapować', to jestem turbo szczęśliwy, że komuś takie coś 'pyka'. Mega to propsuję." - mówi Słoń o Szpaku w studiu RapNews.

Dziś natomiast raper wypowiedział się na swoim Instagramie m.in. o 6ix9inie: "Na początku jaranko, fajne darcie ryja, ale tam jest ostatecznie mocna awaria."

Oprócz tego, Słoń spropsował Miszela i Gibbsa oraz opowiedział o stosunkach Floral Bugsa i Opała z BDF. Poniżej załączamy wspomnianą wizytę w RapNews, a pod nią galerię Q&A rapera.

Galeria

HH Fanatyk 1973
Słonia lubię rzadko go słucham tak jak polskiego rapu, jeżeli on propsuje Szpaka jego sprawa ja mam inne zdanie na ten temat tak jest też z 6ix9nine ja mam na tego typa wyjebane ostatnio powiedział że jest i zawsze będzie królem Nowego Yorku niech sobie pierdoli co chce ten klaun Jebać go.
s.
Fajny ten wywiad, Śłoń ogarnięty gość.
Anonim
Awaria, no bo oczywiście uliczny słoń, gangster od big bossa palucha na jego miejscu nie powiedział by ani słowa xd

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>