Słoń wskazuje swoich ulubionych popowych wykonawców

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-12-27 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Pierwsza rozmowa Winiego ze Słoniem przebiła wynik pół miliona wyświetleń, co jak na formę wywiadu jest naprawdę dużą liczbą. Parę dni temu Wini opublikował drugą rozmowę z poznańskim raperem, z okazji wydania płyty "Redrum". Tak jak przy poprzedniej, zderzenie takich osobistości zaowocowało dużą ilością nieoczywistych tematów. Jednym z nich była muzyka pop, której, jak się okazało, Słoń jest sporym fanem. Raper wskazał swoich ulubionych popowych wykonawców.

"Słuchałeś kiedyś k-popu? (...) Ja się w to ostatnio wj**ałem. Jest zespół, to jest taki girlsband. Tam są 4 albo 5 dziewczyn, każda z nich jest trochę inna. Jedna jest bardziej mroczna, druga jest bardziej sportowa, wiesz o co chodzi. Nazywa się on BLACKPINK. Sprawdźcie sobie to." - mówi Słoń. - "To jakie tam są klipy, jakie tam są człowieku bity, jakie tam są pieniądze w to wpi**dolone."

Słoń po tym przyznał, że jest fanem "dobrego popu". Raperzy zaczęli się spierać, co w ich mniemaniu oznacza to stwierdzenie. Szef BDF wśród swoich faworytów wymienił P!nk, Katy Perry, Britney Spears oraz Vengaboys. Wini zarzucił wtedy Słoniowi, że słucha popu, by wyjść na jeszcze bardziej ekstrawaganckiego, na co ten stwierdził, że taka muzyka sprawia mu frajdę i że na tej podstawie ocenia też inne jej gatunki.

Pełen wywiad możecie sprawdzić poniżej, a pod nim załączamy dla was pierwszy odcinek naszego Magazynu Popkillera, w którym Słoń i Chris Carson opowiadają o pracach nad "Redrumem" oraz o kulisach powstania "Wojny Totalnej" czy "Clinta Eastwooda" - wypowiedzi zaczynają się w 1:50 Magazynu.

Tagi: 

Anonimm
To nie jest wywiad łosiu.
Noreaga
Pop i rap to to samo.
s.
Faktycznie te koreanki to na niechudych bitach "śpiewają" czy jak to tam nazwać :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>