Słoń i Chris Carson zdradzają kulisy powstania "Wojny Totalnej"

"Wojna Totalna" to jeden z najmocniejszych i najlepiej przyjętych singli ostatnich miesięcy - jeśli nie całego roku. 8-minutowy potok myśli oddający odczucia związane z rzeczywistością społeczno-polityczną potwierdziły nam kolejny raz, że najlepiej Słoń wypada właśnie wtedy, gdy opiera się na real-talku. Teraz raper wraz z producentem uchylili rąbka tajemnicy odnośnie powstania utworu i jego odbioru.

Słoń i Chris Carson byli gośćmi pierwszego odcinka Magazynu Popkillera - naszego nowego cotygodniowego formatu łączącego newsy, komentarze, analizy, ciekawostki i wywiady, który to cykl prowadził będzie Hirek Wrona.

Zapytaliśmy Słonia o to skąd tak duży zwrot w stronę real-talku na singlach i czy rzeczywistość jest w tym roku straszniejsza niż horror. Raper odniósł się też do tak entuzjastycznego przyjęcia "Wojny Totalnej", która przecież jest 8-minutowym utworem z jedną długą zwrotką, więc mającym konstrukcję raczej anty-hitową.

Chris Carson odsłonił za to kulisy produkcji - tego jak wyglądało tworzenie bitu, aranżowanie tak długiego kawałka i co po drodze było dla niego największym wyzwaniem.

Prawie 4 minuty wypowiedzi Słonia i Chrisa znajdziecie w poniższym Magazynie, pomiędzy 1:50 a 5:35:

Dariusz
Dla mnie pojeb. Nadużywa wulgaryzmów, wpisuje się we wściekle macice.
Jebac dariusza
Dla mnie powinienes jebnac glowa w kalendarz

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>