Bedoes szuka początkujących raperów z rodzinnego miasta

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-04-11 21:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Czyżby Bedoes postanowił zostać łowcą talentów i zająć się promowaniem nowych ksywek? Nowy post rapera, w którym prosi początkujących MC z Bydgoszczy i województwa kujawsko-pomorskiego o podrzucanie swoich numerów, właśnie na to wskazuje.

"Czy są tu jacyś raperzy z Bydgoszczy? Wrzucajcie swoje kawałki w komentarzu. Lajkujcie swoich ziomali. Zrobimy wielkie rzeczy." - pisze Bedoes na swoim Facebooku.

Post ma obecnie prawie 3 i pół tysiąca komentarzy, jednak jak się można było spodziewać nie wszyscy, którzy się zgłosili pochodzą z rodzinnego miasta Bedoesa. Raper odniósł się do tego na swoim Instastory.

"Słuchajcie, to jest akcja dla ludzi z Bydgoszczy, ja wiem, że nie ma tam żadnych szczegółów, ale ja i tak będę musiał przewijać te kawałki, sprawdzać to. Będę weryfikował, czy jesteście z Bydgoszczy, czy nie. To jest akcja dla ludzi z Bydgoszczy, z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Kiedy ja zaczynałem, to nikt mi tutaj nie chciał pomóc mimo tego, że pisałem do kilku raperów. A teraz jest inaczej, teraz mogę pomóc, możemy zrobić fajną rzecz. Na razie chciałem się zorientować, jak to dokładnie wygląda." - mówi Bedi.

Nie wiadomo na razie, jakie są dokładne plany Bedoesa. Na więcej szczegółów pozostaje nam czekać.

Czy są tu jacyś raperzy z Bydgoszczy? Wrzucajcie swoje kawałki w komentarzu.

Opublikowany przez Bedoes Czwartek, 8 kwietnia 2021

Tagi: 

P_D_F
pozdrowienia dla fryzjera
WujasDobraRada
Bedoes to niech poszuka fryzjera i zetnie tą fajansiarską grzywkę.
Tomasz
Nie kumam takich ludzi którzy myślą, że mają jakiekolwiek prawo mówić innym jak mają żyć :D skoro gość dobrze czuje się tak, to czemu niby ma to zmieniać ? Jakby Twój stary mówił Ci że masz zapuszczać grzywkę, a matka powtarzała że masz ją obciąć to co tydzień zmieniałbyś fryzurę bo tak Ci ktoś kazał, czy może jednak chciałbyś żyć po swojemu ? No ale indywidualne myślenie w naszym społeczeństwie zawsze było wyjątkiem, więc chyba nie ma czemu się dziwić.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>