Bedoes: "Ja nie widzę żadnego hejtu na Szpaka"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2021-02-22 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Bedoes zorganizował wczoraj na swoim Instagramie Q&A. Jedna z dłuższych wypowiedzi dotyczyła hejtu na Szpaka, którego, jak przyznaje reprezentant SBM, nie widzi, a wręcz przeciwnie, uważa, że szef GUGU ma duże grono oddanych fanów.

"Nie za bardzo wiem, o czym mówisz. Ja nie widzę żadnego hejtu na Szpaka. Moim zdaniem Szpaku ma jeden z najbardziej oddanych fanbase’ów w Polsce." - mówi raper. Bedoes zaznaczył, że nie bierze pod uwagę komentarzy na portalach, czy tego co się dzieje w sieci. Podkreślił też, że Szpaku sprzedażowo również dobrze sobie radzi, co wynika m.in. z jakości jego muzyki.

"Szpaku jest w chuj prawdziwy. Nawija o tym, jak jest, jak u niego jest i nawija o swoim życiu. Ma swój styl brzmieniowo, więc jeśli ci nie pasuje brzmienie, to tego nie słuchaj. Jak ci nie pasuje, że chłop krzyczy na auto-tune, to nie słuchaj tego. Jak nie pasuje, że rapuje, to nie słuchaj. To zmień gatunek. Ma się chłop zmieniać, bo tobie coś nie pasuje? Ma swoje życie zmieniać, bo ci nie pasuje? Po prostu tego nie słuchaj." - dodaje Bedoes.

Poniżej załączamy pełne Q&A Bedoesa (niestety bez powyższego wątku, ponieważ powstał w formacie wideo), z którego dowiecie się m.in. o przykrej sytuacji jaka spotkała rapera przed koncertem w Wałbrzychu.

Galeria

Tagi: 

wers f
nie pasuje, nie słucham a podkreślę jednoznacznie, że Szpaku xD jest słabym raperem i o to w tym chodzi.
to nie hejt
to umyj oczy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>