Szpaku o odmowie walki na Fame MMA, Bedoesie, Margaret, Kizo vs Popek

Wczoraj Szpaku odpowiedział na parę pytań fanów na swoim Instagramie. Raper zdradził, czemu nie przyjął oferty walki wieczoru na Fame MMA, co myśli o Bedoesie czy Margaret oraz komu kibicuje w pojedynku Kizo vs Popek.

"Dostałem propozycję walki wieczoru, ale nie przyjąłem, bo nie trenuje sportów walki i czułbym się tam jak małpa w cyrku." - pisze Szpaku

Sprawdź też: Szpaku - "wyjec" czy "najlepszy traper w Polsce"?

Oprócz tego, raper z Morąga okreśił Bedoesa jako jednego z najprawdziwszych raperów na naszej scenie oraz spropsował Margaret i jej singiel "Antipop" z Karą, mimo że nie byłby chętny na nagranie numeru z popową wokalistką.

Nie zabrakło też wątku walki Kizo i Popka. Szef GUGU kibicuje oczywiście członkowi chillwagonu, do którego sam należy.

Poniżej załączamy pełne Q&A Szpaka z którego dowiecie się m.in. dlaczego raper nie nagrałby z Kabe, którzy uliczni raperzy są według niego najlepsi oraz gdzie autor "Różowej Pantery" upatruje przyczynę hejtu na swoją osobę.

Galeria

Tagi: 

Anonim
122kg, cegłą w potylice, bedoes prawdziwy gangster bardzo ciekawe, dobra komedia. Przykry jest ten typ, najgorsze co spotkało pl ,,scenę" od czasu gdy pede złapał trochę fame'u.
HH Fanatyk 1973
Szpaciu gdyby nie Paluch ciekawe gdzieś by był? kiedyś powiedział że rapu słucha niewiele ponad 8 lat no kurwa długo normalnie śmiech, a wszedł w to za sprawą rapu polskiego (Słoń "Chore melodie") a wcześniej nie lubił rapu - mało tego - był hejterem rapu (!) A dzisiaj jest na OLiS. I jak kurwa trawić takiego lamusa, który był hejterem rapu a nagle kurwa co oświecenie że na rapie można siano ogarnąć no kurwa dzieci brawo macie zajebistego idola tylko pogratulować no i kto tu się zna na rapie szpaciu hejterze rapu i jeszcze pieprzy że jego ulubionym raperem jest Polo G no kurwa gratulacje szpaciu hejterze.
Pan kleks
Szpaku hejterze pisze typ hejtujac go hipokryzja level mistrz brawo
HH Fanatyk 1973
Dzieciaku o nicku Pan Kleks gdzieś zgubił swą akademię dzieci, gdzie jest napisane dzieciaku że go hejtuje napisałem że szpaciu kiedyś hejtował rap a teraz jest gwiazdą gówna to że go nie trawię jak połowa Polski no może wyjątek stanowisz ty i inne dzieci wychowane na internecie słuchające gówna co prezentuje ten szpaciu, idź lepiej dzieciaku pozjeżdżaj sobie na sankach na dwór może zrobi ci się lepiej jak pozbędziesz z swoimi rówieśnikami.
Łeb alert
Boże co za łeb stary ham z kompleksami wylewa swoje żale na portalu dla małolatów brawo ty pewnie duma cie teraz roznosi
Anonim
Pozer pseudo ulicznik, z tym Polo G to ściema moim zdaniem, typ rzekomo kiedyś rap hejtował i zaczynał od jakiś polskich whacków słoniów a teraz wielki MC i słuchacz, ściema pod gimbów mi się zdaje.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>