Szpaku przedstawia historię "Różowej Pantery" w formie bajki

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2021-01-23 09:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Wczoraj swoją premierę miało trzecie solo Szpaka "Różowa Pantera". Oprócz numerów z płyty i nowego klipu do "NPC" na kanale GUGU pojawił się specjalny, 9-minutowy materiał - bajka przedstawiająca historię Różowej Pantery.

Autorem bajki jest Rolex, natomiast lektorem i sound designem zajął sie DJ FAUDA. Ilustracje i animacja to dzieło Amadeusza Mierzwy i Patryka "PART+" Michela.

Bajka ukazuje historię różowej pantery, innej od innych panter, która najpierw musi zmagać się z brakiem akceptacji rówieśników, a następnie utratą ojca. Nawiązuje ona oczywiście do historii Szpaka.

Oprócz niej Szpaku wydał na swoim kanale numery, które znalazły się na "Różowej Panterze" wraz z klipem do kawałka "NPC". Poza nimi pojawił się również utwór "GG EASY", który nie wylądował na wydawnictwie.

Tagi: 

???
Szpaku?? A co to za popowiec?
Co to ?????
Szpaku jest to kolo który uważa się za rapera a nim nie jest ale polscy słuchacze uważają go za niego ale dla wielu jest dnem dna.
Anonim
I tu się mylisz kolego w Pl powstały jakiś dziwny kodeks i wzór jak raper ma wyglądać i o czym ma nawijać tylko u nas musi być sztywnym gitem z pod bloku musi ebac policję i robić źle miny w klipach wtedy jest naturalny i prawdziwy
HH Fanatyk 1973 -
Anonim i ty tu się mylisz jaki kodeks i wzór, nie musi być sztywnym gitem z bloku i jebać policję, dla mnie osobiście raper powinien nawinąć dobry rym o wszystkim ale to musi być rymowanie, a nie śpiewanie jak będę chciał posłuchać śpiewu to posłucham sobie TQ, H Town czy też Angie Stone ale dla mnie osobiście zapson nie jest raperem więc skąd taka myśl tobie przyszła dla ciebie może on być dla mnie nie jest, dla mnie rap to rap a śpiew to śpiew w tym różnica zapytaj się kogokolwiek kto się zna naprawdę na rapie.
Ebac fanatyzm
Po pierwsze nie muszę nikogo pytać sam go słucham 25 lat i jakąś tam wiedzę posiadam po drugie musi być rym czyli nie ważne co byle się rymowało tak wynika z twojej wypowiedzi po 3 skoro jesteś takim wielkim znawcą żeby modz oceniać kto jest raperem a kto nie to powinnienes wiedzieć że rap ma wiele odmian i każda jest inna. Czyli według ciebie taki np Eminem nie jest raperem bo miał śpiewane refreny albo u nas nie wiem taki rychu też sobie podśpiewywał i co oni też nie są raperami. Rym wcale nie jest wyznacznikiem rapera no proszę cię
HH Fanatyk 1973 -
Ebac fanatyzm ale kogo słuchasz od 25 lat? Nie napisał że jestem jakimś wielkim znawcą ale znam się na rzeczy, wiem kurwa że jest dużo odmian rapu europy nie odkryłeś. Nie napisał że Eminem nie jest raperem, słucham jego i sądzę że jest naprawdę dobrym raperem, co z tego że ma śpiewane refreny s kto ich nie ma, tak jest z Peją też go lubię i też tak twierdzę jak z Eminemem, no proszę cię człowieku ale ten temat jest o Szpaku, i napisałem że on nie jest dla mnie raperem tylko nie będę tu się wypisywał bo po co niech każdy sobie słucha co chce, ale nikt mi nie wmówi że szpaku jest raperem.
Hejter
Chłopie weź ogarniał łeb po pierwsze rozmawiamy o Szpaku a ty mi tu z Zabsonami wyskakujesz po drugie to co napisałeś to masło maślane a nie żadne zdanie po 3 to na szczęście jesteś szara myszka z neta której opinia za wiele nie zmienia ani nie wnosi dla ciebie nie jest dla mnie jest kwestia gustu jak z. Kobietami
X
Hejter odezwała się szara eminencja netu twoje wypociny też wyglądają jak masło maślane, twoja opinia tego gościa też nie obchodzi jak i mnie co za dzięcioły czasami tu wypisują ja pierdolę.
polski rap gówno
różowa pantera - dobra przygodówka z czarkiem pazura w roli głównej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>